[Satılık]: Trex 500 Esp + Yedek Parçalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

apocalipty

Yeni Uye
SATILMIŞTIR

Fırsat bulup da bir kez bile uçuramadığım sadece kumanda ayarlarını yaptığım 500 lük helimi ve yanında kırım yaşarsam beklemiyim diye aldığım parçalarımısatıyorum. Modelde Kesinlikle ama kesinlikle sorun yoktur. yanında yedek olarak pal ve kuyruk pali veriyorum

Ekipman
500 L Motor
Turnigy Dlux 100A
3x DS510 servo
DS520 servo
GP750 gyro
carbon fiber pal ve kuyruk pali
eski plastik align pal tutucular ve copterx metal pal tutucular.
vs. vs. vs.

fiyat yedeklerin tamamiyle beraber 750 Tl dir ve sondur.

bunlar haricinde bazı yedek parçalarıda yanında gönderiyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Trex 500 Esp + Spectrum Dx7 + Ar7000 alıcı + Taşıma Çantası ve yedek Parçalar

Hayırdır Muzaffer,

Yoksa modelciliğe ara mı veriyorsunuz :embarras:

[Satılık]: Trex 500 Esp + Spectrum Dx7 + Ar7000 alıcı + Taşıma Çantası ve yedek Parçalar

abi hayırlı bir iş için acil paraya ihtiyacım var o yüzden satıyorum. sadece helim değil diğer elektroniklerimin hepsinide elimden çıkartıyorum çok sıkışacağım aksi halde. laptop falan isteyen varsa satılık toshiba i7 işlemcili notebook var :D

[Satılık]: Trex 500 Esp + Spectrum Dx7 + Ar7000 alıcı + Taşıma Çantası ve yedek Parçalar

ayrıca bunun aşısını aldık abi benim hayalim pilot almaktı ki artık zor bırakırız bu hobby :embarras:

nekadar cebimize zararlı da olsa :D

Bir de satışı hızlandırmak amacı ile kardeş forum olan da ilan açmanızı öneririm ;)

mesaj sınırımız varya abi. curtis beni o foruma yönlendirdi ancak forumda yeteri kadar mesaj sayım yokmuş :D

muzaffer özbaş' Alıntı:
mesaj sınırımız varya abi. curtis beni o foruma yönlendirdi ancak forumda yeteri kadar mesaj sayım yokmuş :D
Hıım doğru. Bu arada Adanalı Curtis'i nereden tanıyorsun :)

Bir de senin yerinde olsam 2-3 paket yapardım. Toplu halde bazen zor oluyor zira. Mesela ;

1- Heli
2- Yedekler (Heli Satılmadan satılmayacaktır şeklinde)
3- Kumanda ve alıcısı
4- Şarj Unitesi (Heli Satılmadan satılmayacaktır şeklinde)

açıkçası aklıma geldi abi ancak alan arkadaş hiçbirşeye ihtiyaç duymadan uçursun istedim o yuüzden bu şekilde yayınladım bir hafta bu şekilde tutucam sonra parçalıycam.

Uygun fiyata kumanda ariyan bir arkadas vardi fiyat soylerseniz iletelim belki yardimci olmus oluruz

aslında 1 hafta kadar böyle tutmam gerekiyor. ilanı bu şekilde vermiştim

parçaları böldük ilan günceldir arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...