SATILIK TREX 500 FBL ON NUMARA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adnan_kaptan

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
SATILMIŞTIR.

:saygilar: Arkadaşlar merhaba, ilk modelim gözağrım trex 500 mü,yeni proje finansmanı için satıyorum, elimde iki heli bırakmayı planlıyorum, helimde hiç bir masraf yoktur,herşeyi orjinal
ALİGN sadece motor scorpion ve esc turnigy olarak değiştirildi,flyberless 3gx ünite vardır, 3 pilin ikisi gensace ve pulse rodajı yeni bitmiş yenidir,burada duracağına modelci bir kardeşime
gitsin, sadece motor ve pilleri 600 lira eder, ben forumda sadece 600 liraya vereceğim,kanopi ,sıfırdır ,, saygılarımla,,,,, :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fiyatta yazım hatası yok dimi :laugh:

Eğer yoksa eşe dosta haber salıyorum, çok durmaz bu fiyata...

:saygilar: olurmu hiç rasim bey, ben kar amacı gütmüyorum birinin işine yarasın :halay:

Adnan bey pm attim
Teşekkürler. ..

Adnan abi benim pillere gözüm kaldı :) valla fiyat süper alacak arkadaşa hayırlı olsun,bi modelci sevinsin :) model fazla olmasaydı ben de talip olurdum

:saygilar: selam arkadaşlar ,heli Forumdan İbrahim kardeşime satılmıştır,güle güle kullansın, kar amacı gütmeden sadece maliyetine satıştı,forumdan birine gitmesi
beni ayrıca sevindirdi,aramıza bir modelci daha geliyor, :thumbup:

Gaziante,in Cekirdek ekibi atak yapti :)
Alanada satanada hayirli olsun :)

Herkese ayri ayri bilhassa ilgilerinden dolayi adnan abiye teşekkür ediyorum.

Modelcilige gercek manada giris yapmis oldum artik :halay:

Hadi hayırlı olsun Halil İbrahim... :thumbup: Zımba gibi model aldın maşallah... , 922'den 500'e de atlanmaz ki arkadaş.... İnsanın ayaklarının bağı çözülür şimdi onu hovere kaldırırken ... :lollol: :yuppi:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Hadi hayırlı olsun Halil İbrahim... :thumbup: Zımba gibi model aldın maşallah... , 922'den 500'e de atlanmaz ki arkadaş.... İnsanın ayaklarının bağı çözülür şimdi onu hovere kaldırırken ... :lollol: :yuppi:
Çok teşekkür ediyorum Hakan abi :)
valla abi iyice bulasti bana ruyalarimda bile helikopterlerle ugrasiyom,sabah aksam forumdayim :laugh:
sürekli sim çalışıyorum inşallah ustesinden yardimlarinizla da geleceğim.
daha cok yol var....

Her iki tarafa da hayirli olsun arkadaslar. Ibrahim sana da simdiden bol keyifli, kirimsiz ucuslar :thumbup:

Hayırlı olsun ibrahim,rüyana bile heli giriyorsa sen olmuşsun :) Acele etmeden güvenliği elden bırakmadan emin edımlarla iyi bir modelci olman dileğiyle...

Çok teşekkür ediyorum mehmet abi.
Sizin seviyelerinize gelirsek zevk alarak ucariz insallah abicim :thumbup:

murat kurdoğlu' Alıntı:
Hayırlı olsun ibrahim,rüyana bile heli giriyorsa sen olmuşsun :) Acele etmeden güvenliği elden bırakmadan emin edımlarla iyi bir modelci olman dileğiyle...

Cok tesekkurler murat abi, ruya hayal karmakarisik hersey heli oldu :lol: iyi dileklerine nail olmak umuduyla %p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...