[Satılık]: Turnigy 9x ve imax b6 şarj cihazı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SATILMIŞTIR

max 10 kez kullandığım turnigy 9x kumandamı satıyorum yanında turnigy askı aparatı ve 2.5 turnigy kumanda pilini de vereceğim kutusunda çok temiz %p

fiyat 150 tl

imax b6 şarj cihazı max 10 kez kullanıldı kutusu mevcut çok temiz %p

fiyat 40 tl

ilgilenen arkadaşlar arayabiirler 5068436302

Kumanda hala duruyormu acaba ?

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

kumandanın alıcısı,modülü varmı yoksa sadece kumandamı ?

şarj aletinin adaptörü varmı

iyide doğru şeyi söylemek yanlış seçimse bırak yanlış olsun.............. ?!!

Emre Can KAYA' Alıntı:
sıfırı .....tl :)

charger arıyorsun diye üyelerin ilan konusunu baltalama nerde sıfırı ..... tl link koyda görelim :mad:

ayrıca madem ...... tl sıfır buldun git ordan al neden buralarda charger arıyorsun bedava yok pahasınamı versinler :mad:

Emre Can KAYA' Alıntı:
iyide doğru şeyi söylemek yanlış seçimse bırak yanlış olsun.milletin o fiyata 3-5 ekleyip 0 almamasına gözmü yumalım ?!!
üçüncü mesaj için yine yanlış seçim

Iskender Yenimol' Alıntı:
charger arıyorsun diye üyelerin ilan konusunu baltalama nerde sıfırı 55 tl link koyda görelim :mad:

ayrıca madem 55 tl sıfır buldun git ordan al neden buralarda charger arıyorsun bedava yok pahasınamı versinler :mad:

kimsenin işini baltalamıyorum herşeyin usulü erkanı var
al link ..................

Emre Can KAYA' Alıntı:
al link .........

Söylediklerin doğru olabilir. Senin fikrin ama yaptığın hoş değil. Çok temiz demiş ve zaten yaklaşık %30 eksiğine veriyor. Eminim bunun pazarlık payı da vardır.
Bunlar bir yana sana yanlış tercih derken bunları kast etmemiştim. Üye olur olmaz ilanı baltalayan mesaj yazmışsın. Önce forumda kendini tanıt. Tanışma bölümüne bir göz at derim.
Eğer bu hobi ile ilgileniyorsan bu site işine çok yarayacaktır. Ama bu tavırlarınla değil.

Emre Can KAYA' Alıntı:
al link ....................

imax b6'nın sahtesi dolu piyasada onun orjinal'mi olduğunu sanıyorsun :rolleyes:

ilandaki fotodan belli sahtesi koyu mavi ve yazı karakterleri biraz daha kalın

orjinal olan açık mavi ve yazılar ince ve bembeyaz aşırı b elirgin değil. ;)

Cahit Kaş' Alıntı:
Söylediklerin doğru olabilir. Senin fikrin ama yaptığın hoş değil. Çok temiz demiş ve zaten yaklaşık %30 eksiğine veriyor. Eminim bunun pazarlık payı da vardır.
Bunlar bir yana sana yanlış tercih derken bunları kast etmemiştim. Üye olur olmaz ilanı baltalayan mesaj yazmışsın. Önce forumda kendini tanıt. Tanışma bölümüne bir göz at derim.
Eğer bu hobi ile ilgileniyorsan bu site işine çok yarayacaktır. Ama bu tavırlarınla değil.

evet tamam sağolun ben mekatronik 1. sınıf öğrencisiyim robotlar yapıyor sumo çizgi izleyen gibi felan oda hobi sayılabilir teşekkürler fakat burada alınacak bir şey yok. Neyse konuyu uzatmaya gerek yok ...

Iskender Yenimol' Alıntı:
imax b6'nın sahtesi dolu piyasada onun orjinal'mi olduğunu sanıyorsun :rolleyes:

ilandaki fotodan belli sahtesi koyu mavi ve yazı karakterleri biraz daha kalın

orjinal olan açık mavi ve yazılar ince ve bembeyaz aşırı b elirgin değil. ;)
tamam üstad sen haklısın...)

Emre Can KAYA' Alıntı:
evet tamam sağolun ben mekatronik 1. sınıf öğrencisiyim robotlar yapıyor sumo çizgi izleyen gibi felan oda hobi sayılabilir teşekkürler fakat burada alınacak bir şey yok. Neyse konuyu uzatmaya gerek yok ...

biliyorum seni diğer forumdan'da izliyorum yazdıklarını görüyorum pazarlıkta yapılabilir ama bunu ilan sahibine pm atarak yaparsan daha iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...