[Satılık]: V922 ve ambalajinda yedekler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onuryavuz

Uye
SATILMISTIR

Arkadaslar helikopter ariza yapti tamiriyle ugrasmak isteniyorum baska bir model alicam.100tl lik yedek parca var.yedek pal, kuyruk borusu, ana kasa vs vs.ben sadece yedek parasina helikopter ,kumandasi pilleri ve yedeklerini veriyorum.parca parca satmayi dusunmuyorum.hepsi 100 tl dir.ilgilenen arkadaslarin irtibata gecmesini rica ederim.

[Satılık]: V922 ve ambalajinda yedekler.

merhaba arıza yapması nedir ana kartmı yandı :rolleyes:
bendede var ben biraz yedek melzeme spariş etmiştim yoldalar keşke önce bigimiz olsaydı yinede servo, motor ve ana mil sparşi yapacağım bunlar sende yedeklerin içinde var mı acaba :saygilar:

Merhaba galiba anakartinda sikinti var.pili taktigim gibi kuyruk motoru donmeye basliyor.motor vs saydiginiz yedekler helikopterin uzerinde var hepsi calisir durumda.onun disinda pal ana kasa kuyruk borusu ana dislisi kuyruk pali birkactane.sadece yedeklerine 100 lira vermistim.bikactanesini kullandim tabi ama yinede cok var.

Ynt: [Satılık]: V922 ve ambalajinda yedekler.

onuryavuz' Alıntı:
Merhaba galiba anakartinda sikinti var.pili taktigim gibi kuyruk motoru donmeye basliyor.motor vs saydiginiz yedekler helikopterin uzerinde var hepsi calisir durumda.onun disinda pal ana kasa kuyruk borusu ana dislisi kuyruk pali birkactane.sadece yedeklerine 100 lira vermistim.bikactanesini kullandim tabi ama yinede cok var.
Aynı sorun bende olmuştu anakartı değiştirdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...