[Satılık]: V922 ve Dynam 6 kanallı usb helikopter ve uçak simülatörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

apoki

Yeni Uye
Arkadaşlar merhaba.
Bu V922'yi biraz kullandım. 6 kanal uçurmak hakikaten zormuş :rolleyes:. Toplasan 10 kere falan uçurmuşumdur. Bu uçuşlar sonrasında oluşan ufak hasarlar vardır. Bunların fotolarını koydum. Helinin uçuşun da kesinlikle bir sorun yoktur. Resimde gördüğünüz yedek parçaları ile beraber verilecektir. Bu yedek parçaların aasında normalde olmayan 5 adet mikro mosfet de vardır. Biraz araştırırsanız bu modellerde mosfet bozulması olmaktadır. Ben kaliteli bir mosfet taktım ve 5 adet de yedek kenara koydum. Şuan bir sıkıntısı yok.
Bundan başka bir de simulatör veriyorum. Simülatör zaten sıfır ayarında hiç bir sorunu yok.
Resimler aşağıda ki gibidir. Hepsi için 250 TL istiyorum. Bu hali ile yeni başlayacaklar için bence ideal bir set. Alacak olan arkadaşa hayırlı olsun.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlan verme kuralları :

2-) Şu aşamada Alım-Satım ilanları için “Aktif Üye” statüsü sınırlaması uygulanmamaktadır(En az XYZ mesaj sayısına sahip kullanıcı)

Fakat forumumuza sadece ilan vermek maksadıyla üye olduğu tespit edilen, ilk mesajını veya konusunu satış ilanı olarak açan, hiçbir paylaşım ya da katkıda bulunmayan üyelere yönetim tarafından çeşitli yaptırımlar uygulanabilir, açılan konu ya da yazılan mesaj silinebilir. Yaptırımın şekli forum yönetiminin tasarrufundadır.

gereği ilan 24 saat içerisinde silinecektir.

Arkadaşlar konu günceldir. Fiyat 200 TL olmuştur. Türkiyenin her yerine kargo benden gönderilir. Daha ne yapayım bilemedim :)

Ürün satılmıştır. Konu kilitlenebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...