[Satılık]: V977 HELİKOPTER VE FULL YEDEKLER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SATILMIŞTIR.
Sıkıntısız sorunsuz uçan helikopterim bütün yedekleriyle beraber satılıktır. Helikopterin 40-50 uçuşu vardır.Kafa kısmını ana shafta bağlayan vidası yoktur.Vida olmamasına rağmen kafa kısmını bir türlü ana shafttan ayıramadım.Bende bu şekilde kullanmaya devam ettim.Ama herhangi bir sorunu yoktur. Zaten değişmek isteyen yedekleriye değiştirebilir. Yedeklerde yok yok.

Ana motor, esc, 2 adet servo, main frame ,3 adet dişli, kuyruk borusu,servo tutacağı 6 adet pil.

Bu ürünlerin tamamı kullanılmış ve 2. eldir. Motor ve escyi test ettim sıkıntısı yok. Servoları test etmedim. Başka bir forumdan bir arkadaştan almıştım.Sıkıntı olacağını sanmıyorum.Sıkıntı olursa buradayız zaten.2 adette v922 pili var. Uygun ara kabloyu bulursanız v977 ile kullanabilirsiniz. Ben kullanıyordum.Yalnız ara kabloyu kaybettim. Bu iki pilin son durumunu bilmiyorum.Siz çalışmıyor gibi düşünün. Sonradan kavga etmeyelim:)

Ana shaft, komple kafa kısmı, 2 adet horizantal axsis (ismi galiba bu) , 1 adet shaftplate

Arkadaşlar en çok kırılan kısımlar bunlar. Tamamı poşetinde ve sıfırdır.
1 adette arızalı ana kart var belki işinize yarar.

Ürünlerin yurt dışı fiyatı 400 tl yi geçiyor.

500 lük flybarlı heli veya off road nitrolu kara araçları öncelik olmak üzere her türlü üst model takas değerlendirilir. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar....

V977 HELİKOPTER VE FULL YEDEKLER

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

V977 HELİKOPTER VE FULL YEDEKLER

İsteyen arkadaşlara uçuş videosunu veya istediği kısmın resmini gönderebilirim.

Faal halde ana kart var ise alırım....

Aslında önceliğim takastır. Fiyat olarakta pazarlıksız 400 TL.

Arkadaşlar heliyi alttaki resimdeki herşey dahil 275 tlye bırakıyorum. Yılbaşı tatilinde bol bol uçtuktan sonra bu heli zevk olarak bendeki miladını doldurdu :) Daha buyuk bı heli alacağım. Soldaki yedekler sorunsuz sagdakiler sorunludur.Heli sorunsuz uçmaktadır. Canopy iniş takımının pil tutan kısmı ile kuyruk stabilizöründe yapıştırma mevcuttur.Yedek olarakta göründüğü üzere yok yoktur.İsteyen arkadaşa uçuş videosu çekipte gönderebilirim.Bu fiyata biraz zor bulursunuz:)

Dostum bana servo gerekli benim servo bozuldu yardımcı olursan sevinirm

Kardeş ürünlerin hepsini bugün forumdan bir arkadaşımıza gönderiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...