[Satılık]: Wl Toys V922 6 Kanal Profesyonel RC Helikopter

mehmetozkan83

Yeni Uye
6 Kanallı Profesyonel RC Helikopter.
Ürünü 1 hafta önce bir heves ile aldım ancak daha 4 kanalı yeni öğrenmeye çalışıyorum. 6 kanala henüz hazır olmadığım için ürünü satmaya karar verdim. 4 kanala alışıp daha sonra 6 kanal için bol bol simülasyon çalışmam gerektiğini öğrendim.
Ürünü sadece 1 kere deneme amaçlı çim alanda uçurmaya çalıştım ancak beceremeyeceğimi anlayınca kutusuna geri koydum.
Cihazda kırık, çıkık, darbe, çalışmayan parça vs. yani kısaca hiç bir sorun yoktur.
Kozmetik açıdan sıfırı aratmayacak düzeydedir.
Fiyat: 200 TL.

Mehmet ÖZKAN
0546 451 62 52
Bakırköy/İSt.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sanalpazar Linki:

Merhaba ürün sanal pazarda 210 lira görünüyor.Full kudu olarak satıyosunuz değilmi?Satışta taksit seçeneğini açmanız mümkünmü?tşkler

Evet hocam full kutu içeriği ile satılıktır. Kutusu da duruyor.
Sanal pazarın %05 site komisyonu olduğu için taksitli satış fiyatı 210 tl dir. Yani 10 lirasını sanalpazar sitesi komisyon olarak alıyor. üründe 9 taksit ile alışveriş şuan için açıktır.

ürürn duruyor mu duruyor ise ay başında elden bakırköyde alabilirm

burak gamsız' Alıntı:
ürürn duruyor mu duruyor ise ay başında elden bakırköyde alabilirm
13 Haziran 2013 uyemiz olmussunuz. Nerede ise 9 ay sonra 2 mesaj yaziyorsunuz, ikisi de alim satim konulu. Anladigim kadari ile forum ortamini ve sicakligini size yansitamamisiz .

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
13 Haziran 2013 uyemiz olmussunuz. Nerede ise 9 ay sonra 2 mesaj yaziyorsunuz, ikisi de alim satim konulu. Anladigim kadari ile forum ortamini ve sicakligini size yansitamamisiz .

daha önce üye oldum ancak daha önce tanışma konusu ve yorum yaptığımı hatırlıyordum karıştırmışım kusura bakmayın Mehmet bey
kırmızı ile belirttiğim yerde yanılıyorsunuz sıcak ortamı gördüğüm için ben buraya üye olmuştum ancak forumlardan uzak kaldım bu sıralar o yüzden burada tanışma konusunu açtığımı sandığımdan direk ilana yorum yaptım affınıza sığınarak kusura bakmayın lütfen

burak gamsız' Alıntı:
daha önce üye oldum ancak daha önce tanışma konusu ve yorum yaptığımı hatırlıyordum karıştırmışım kusura bakmayın Mehmet bey
kırmızı ile belirttiğim yerde yanılıyorsunuz sıcak ortamı gördüğüm için ben buraya üye olmuştum ancak forumlardan uzak kaldım bu sıralar o yüzden burada tanışma konusunu açtığımı sandığımdan direk ilana yorum yaptım affınıza sığınarak kusura bakmayın lütfen
Bazen olabiliyor, madem açıklama nezaketinde bulundunuz problem değil Burak Bey ;)