Selam- Halil Demir

SLM

çok açıklayıcı olmus teşekkurler :laugh: :laugh: hoşgeldiniz...

SLM

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
çok açıklayıcı olmus teşekkurler :laugh: :laugh: hoşgeldiniz...
TESEKKURLER SAGOLUN HAKLISINIZ ARKADASLAR ISMIM HALIL DEMIR IZMIRLIYIM AMA GOREV ICABI SUAN SIRNAKTAYIM ASKERİ PERSONELİM BU ISI YAKLASIK 5 AY KADAR YAPIYORUM YAPMAYA CALISIYORUM DAHA DOGRUSU KENDI CAPIMDA ELIMDE SOLOPRO1803G WALKERA V200D03 DEVO8S KUMANDASI ILE BIRDE V922 ILE V911 IM VAR ELIMDE BUNLARLA GELEBILDIGIM YER UFAK BIR ELEKTRONIK BILGISI IYI BIR PLOTAJ OLDU ASLEN ELEKTRONIKVE ELEKTRIK MESLEK YUKSEL OKULU MEZUNUYUM BAKTIMKI OLMUYOR KENDIMI BURDA BULDUM BU KONUDA ARAMIZDA COK IYI ARKADASLARIN OLDUGUNA VE BANA YARDIMLARINI SUNACAKLARINI DUSUNDUM SIMDIDEN HERKESE TESEKKURLER

SLM

Hoşgeldiniz Halil Bey,
Umarım faydalı bilgiler bulur ve iyi vakit geçirirsiniz.
Keyifli forumlar. :saygilar:

SLM

Merhaba Halil Bey,

Öncelikle forumumuza hosgeldiniz. Şarnak gibi zor bir yerde görev yapıyorsunuz, allah yardımcınız olsun.

Ben dahil tüm arkadaşlarımız elimizden geldiğince bildiğimiz şeyleri paylaşmaya çalışıyoruz. Şayet açılan konular harici sorularınız olur ise, elimizden geldiğince cevaplama çalışırız ;)

Bu arada rica etsem mesaj yazarken BÜYÜK HARF kullanmasak :embarras: Okuması ve takip etmesi forum ortamlarında zor oluyorda ;)

Selamlar

Ynt: Selam- Halil Demir

Hoşgeldiniz foruma Şırnak benim de öğretmen olarak gorev yaptığım yerlerden zor bir bölge. Jöhten ev arkadaşımlarimda oldu şirnakta asker olmak nedir biliyorum... çok zordur Allah yardımcınız olsun

Ynt: Selam- Halil Demir

sinan kaan' Alıntı:
Hoşgeldiniz foruma Şırnak benim de öğretmen olarak gorev yaptığım yerlerden zor bir bölge. Jöhten ev arkadaşımlarimda oldu şirnakta asker olmak nedir biliyorum... çok zordur Allah yardımcınız olsun
sagolun tesekkurler burada bu sekılde zamanı degerlendırıyoruz ıste

SLM

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Merhaba Halil Bey,

Öncelikle forumumuza hosgeldiniz. Şarnak gibi zor bir yerde görev yapıyorsunuz, allah yardımcınız olsun.

Ben dahil tüm arkadaşlarımız elimizden geldiğince bildiğimiz şeyleri paylaşmaya çalışıyoruz. Şayet açılan konular harici sorularınız olur ise, elimizden geldiğince cevaplama çalışırız ;)

Bu arada rica etsem mesaj yazarken BÜYÜK HARF kullanmasak :embarras: Okuması ve takip etmesi forum ortamlarında zor oluyorda ;)

Selamlar
cok tesekkur edrım kusura bakmayın capslock acıktı kapatmak zor geldı :) dıkkat ederım bundan sonra