selamlar ben Balıkesirden Halil Başa

Halil Başa

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Merhabalar öncelikle tüm modelci arkadaşlara saygı ve sevgilerimi gönderiyorum.Ben Balıkesir Burhaniye ilçesinde ikamet ediyorum.Modellerimi genelde kendim yapıp uçuruyorum.Lise çağlarında Türk Hava Kurumu planör kursu ile başladım sonra bir süre ara vermek zorunda kaldım.Sonra tekrar modelciliğe başlamaya karar verdim.Şu anda elimde 4-5 tane elektrili model uçak,1 tane trainer 46 lık ve 26 cc lik cessna 182 modelim var vakit buldukça model yapmaya fırsat buldukça da uçmaya gidiyorum.saygılarımla

Halil Bey aramıza hoşgeldiniz, keyifli forumlar :saygilar:

Merhaba Halil Bey,

Ucmak kadar yapmasindan da keyif aliyorum diyorsunuz yani %p Balikesirde eskiden aktif olan bir grup varmis. Acaba siz de o grubun bir uyesimiydiniz ? Balikesire selamlar ve keyifli forumlar :)

aramıza hoşgeldiniz Halil abi :thumbup:

Ynt: selamlar ben Balıkesirden Halil Başa

Hoşgeldiniz halil bey

Halil Bey hoşgeldiniz,

Balıkesir'den her geçen gün yeni modelci arkadaşlarımızı tanıyoruz. :)p Modelcilik anlamında oldukça aktif bir şehir anlaşılan. :)
Keyifli forumlar diliyorum. :saygilar:

Merhaba Halil bey, uçmak kadar yapmaktan da keyif alan birisini görmekten memnun oldum. Hoşgeldiniz.

selamlar epeydir forma giremiyordum.Bana mesaj gönderen değerli üyelere teşekkür ediyorum.Evet model yapmayı ve onu uçurmayı çok seviyorum.

Halil abi merhaba,
Ben de hoşgeldin diyorum (geç de olsa :) ) Bana göre modelciliğin en güzel yanı eğer vakit ve mekan konusunda sıkıntı yoksa bu işi için gereken modelleri kendimin yapmasıdır. Şu ana kadar teknede olsun uçakta olsun henüz hazır model kullanmadım. Tabi kullanmayacağım denmez belki ama mümkün olduğunda yüzdüreceğim yada uçuracağım modellerimi kendim yapacağım..

Saygılar