Selamlar

Sumer Yamaner

Moderator
Web sitesi
www.sumeryamaner.com
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar herkese selam. Normalde İstanbul'da yaşayan bir modelciyim. Uzunca bir süre Orhanlı'da uçtum, iki seneden fazla bir süredir de Hezarfen'de uçuyorum. Bundan sonra hafta sonlarında sık sık İzmit'te olacağım muhtemelen ve Pazar günleri sizlerle birlikte uçmak isterim. Şimdi forumu biraz kurcalayıp nerelerde neler yaptığınızı göreyim. Anlamadığım yer olursa sorarım. :)
Görüşmek üzere...

Selamlar

Sümer Bey aramıza hoşgeldiniz, bende uzun bi süre orhanlıda uçtum orada sevdiğim değerli arkadaşlarım var, sahada buluştuğumuzda bol bol konuşuruz %p

Selamlar

Hoşgeldiniz Sümer hocam. :) Sizin gibi tecrübeli bir modelcinin aramıza gelmesi bizim için büyük bir şans zira sizden öğreneceğimiz çok şey var...

Selamlar

Oncelikle forumumuza hosgeldiniz Sumer Bey,

Mehmet Abi'mizin de dedigi gibi sizin gibi tecrubeli bir modelci abimizi aramizda gormek bizlere mutluluk verir :)

Insallah en kisa sure icerisinde sahada tanismak uzere :saygilar:

Selamlar

Sümer Bey Hoşgeldiniz,

Sizi aramızda görmeyi çok isteriz. Keyifli forumlar. :saygilar:

Ynt: Selamlar

Sümer abi hoşgeldin :) anlaşılan yıllar sonra tekrar birlikte uçmak nasip olacak :)

Hayırdır Sümer abi bu taraflarda işlerinmi var ?

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Selamlar

Merhaba Sumer bey,
Her zaman bekleriz. Telefonum sizde var, gelmeden haber verin. Beraber geçeriz alana.
Görüşmek üzere.

Selamlar

Arkadaşlar, nazik hoşgeldin mesajlarınız için çok teşekkür ederim. İlk fırsatta birlikte uçup sohbet edebilmeyi umuyorum. Bu arada, Özkan Bey, ne yaptınız rodajı? Sorun var mı?

Selamlar

Sıkıntı yok Sümer bey. Teşekkür ederim.
Rodaj bitti, haftasonu maiden ...

Ynt: Selamlar

Foruma hoşgeldiniz

Selamlar

Sümer Bey, hoşgeldiniz. Bu işi sindirmiş, ciddiye alan kişileri aramızda görmekten memnun oluruz...

Selamlar

Sümer bey hoşgeldiniz, keyifli forumlar, kırımsız uçuşlar dilerim.