Selamlar

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Selamlar arkadaslar. Adim Emre Kaman, Eskisehir'den katiliyorum. Rc heli ile mesguliyetim 2008 yilinda birkac dakika ile baslayip, devaminda icimde kalan bir uhte olarak 2012 sonuna kadar uygun sartlarin olusmasini beklemistir. Son bir yildir hobinin hakkini vermeye gayret ediyorum. Daha yolun basindayim. İnsaat isiyle ugrasiyorum, 33 yasindayim, evli ve 0 cocuk babasiyim. Forumun birkac aydir uyesiyim, ancak daha cok okumayi tercih ettim, tanismak buguneymis. Sevgiler, saygilar.

Selamlar

Hoş geldiniz Emre Bey :RCKolik: :RCKolik:

Selamlar

Hoşgeldin Emre abi, sonunda gelebildin Ortadoğu ve Balkanların bir numaralı rcheli forumuna :saygilar:

Eskişehir Heli Team başlığını açacağım kaç gündür bekletiyorum ;D Bu nasıl bir yaz mevsimi çözemedim, önce gelmek bilmedi, sonra her gün her gün rüzgar, bugün de zirveyi yaptı yağmurla ??? Neyse biraz görselleri biriktirelim sonrasında başlığımızı açarız.

Selamlar

Teşekkür ederim, hoş bulduk. :)

Selamlar

Rasim Öztürk' Alıntı:
.......Eskişehir Heli Team başlığını açacağım kaç gündür bekletiyorum ;D Bu nasıl bir yaz mevsimi çözemedim, önce gelmek bilmedi, sonra her gün her gün rüzgar, bugün de zirveyi yaptı yağmurla ??? Neyse biraz görselleri biriktirelim sonrasında başlığımızı açarız.
Aslinda ilk mesajda yazacaktim ama unuttum. Rasim ile tanisiyor musunuz diye :D Kisa bir donem aktif olan "Eskisehir Bulusmalari" nin yenidem canlanmasini dort gozle bekliyoruz :halay:

Bu arada Emrah Bey imzanizi yeni fark ettim, modeller sahane %p

Selamlar

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aslinda ilk mesajda yazacaktim ama unuttum. Rasim ile tanisiyor musunuz diye :D Kisa bir donem aktif olan "Eskisehir Bulusmalari" nin yenidem canlanmasini dort gozle bekliyoruz :halay:

Aslında foruma yansıtmasak da bir süredir buluşmalar canlandı Mehmet abi :laugh: Yani en azından kendi aramızda haftaiçleri iş çıkışı fırsat buldukça ikişer saat kadar araziye gidip takılıyoruz kendi çapımızda. Emre Kaman var, Rasim Öztürk var, Mevlüt Yılmaz var ekipte ;) Gökhan abiye haber uçurdum fırsat bulursa o da katılacak. Hakan kumanda olayı ile meşgul bu aralar ama o da katılır buluşmalara yakın zamanda. Efe ise hobiye ara verdim diyor da ona izin yok, vazgeçireceğiz kararından ;D

Eskişehirde bu kadarız şimdilik, zaten birkaç buluşma daha gerçekleştirip görsel destekli bi başlık açarım diyordum. Şimdiye kadarki buluşmalar karadüzen oldu biraz :D

Selamlar

Bu arada Emrah Bey imzanizi yeni fark ettim, modeller sahane %p

Sağolun Mehmet bey, o arada bi yerde bi 7 eksikliği hissediyorum, böyle arada bir, bi kaşıntı geliyor :D

Eskişehir'de özellikle planör ve uçak pilotumuz çok, ama aktif olarak heli uçurmaya çalışan pek kimse yok. Yavaş yavaş birbirimizi bulmaya çalışıyoruz. Rasim'le hava izin verdikçe uçmaya niyetliyiz, ama bu aralar özellikle rüzgar göz açtırmıyor. Daha korunaklı ve daha az koyunlu bir uçuş alanı arayışımız da bir yandan devam ediyor.

Selamlar

Rasim Öztürk' Alıntı:
Aslında foruma yansıtmasak da bir süredir buluşmalar canlandı Mehmet abi :laugh: Yani en azından kendi aramızda haftaiçleri iş çıkışı fırsat buldukça ikişer saat kadar araziye gidip takılıyoruz kendi çapımızda. Emre Kaman var, Rasim Öztürk var, Mevlüt Yılmaz var ekipte ;) Gökhan abiye haber uçurdum fırsat bulursa o da katılacak. Hakan kumanda olayı ile meşgul bu aralar ama o da katılır buluşmalara yakın zamanda. Efe ise hobiye ara verdim diyor da ona izin yok, vazgeçireceğiz kararından ;D

Eskişehirde bu kadarız şimdilik, zaten birkaç buluşma daha gerçekleştirip görsel destekli bi başlık açarım diyordum. Şimdiye kadarki buluşmalar karadüzen oldu biraz :D
Son dönemlerdeki hafta içi kaçak buluşmaların farkındayız Rasim ;) Sadece Eskişehir'de heli ile ilgilen ve buluşmalara gelen bu kadar kişi olduğunu fark etmemiştim :eek:

Valla daha ne olsun :halay: Koskoca Kocaeli'nde aktif uçan helici olarak biz sadece 2 kişiyiz :laugh: :D

Emre Kaman' Alıntı:
Sağolun Mehmet bey, o arada bi yerde bi 7 eksikliği hissediyorum, böyle arada bir, bi kaşıntı geliyor :D

Eskişehir'de özellikle planör ve uçak pilotumuz çok, ama aktif olarak heli uçurmaya çalışan pek kimse yok. Yavaş yavaş birbirimizi bulmaya çalışıyoruz. Rasim'le hava izin verdikçe uçmaya niyetliyiz, ama bu aralar özellikle rüzgar göz açtırmıyor. Daha korunaklı ve daha az koyunlu bir uçuş alanı arayışımız da bir yandan devam ediyor.
Emre Bey araya bir 7 serisi güzel gider ;) Eskişehir'deki modelciliğin model uçak ve planörde geliştiğini zaten biliyorduk. Sayenizde model heliciliğin de hiç de az olmadığımı öğrenmiş olduk :thumbup: Birliğiniz daim, uçuşlarınız kırımsız olsun inşallah %p

Selamlar

Hoşgeldiniz Emre bey , forumu zaten okumuş ve imzanıza bakarak oldukça ilerlemiş bir modelci olduğunuzu görüp seviniyoruz....Görsellerinizle forumumuza Eşkişehir ekibi olarak farklı güzellikler sunacağınızdan eminim.Hele hele Rasim kardeşimizin bu heli sevgisi ve modelcilik anlamında ilerleme çabaları da gözümüzden kaçmıyor , iyi ki de böyle oluyor , sayesinde bizim de model aşkımız ve heyecanımız tazelenmiş oluyor.Mehmet Bey'ler Kocaeli de 2 kişi, biz de Burdur da 2 kişiyiz, buluşma olmayan bir ilde bu hobi hakikaten zor oluyor ama şükür ki forumumuz var , forumumuza da can veren sizler gibi heyecanlı , aktif olmaya çalışan , hevesli kardeşlerimiz var.......Hadi paylaşımları bekliyoruz..... :bravo: :halay: :halay:

Selamlar

Geçen yine arazideyiz :coolxf: 700 sahaya indi yağmurlardan sonra sertleşen toprağın üzerine... Şimdilik mekanı bulduk gibi, temiz sineksiz koyunsuz geniş bir mekan.

Koordinatlar: 39°44'52.0"N 30°28'19.8"E

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Selamlar

Rasim Öztürk' Alıntı:
Geçen yine arazideyiz :coolxf: 700 sahaya indi yağmurlardan sonra sertleşen toprağın üzerine... Şimdilik mekanı bulduk gibi, temiz sineksiz koyunsuz geniş bir mekan.
Rasim sizin su hafta ici buluşmalarıniza imreniyorum dogrusu. Su Ramazan bitse de ara verdigim uçuşlara ben de başlasam iyi olacak :)

Bu arada bence yeni alan süper. Sadece havalar sıcaktan toz kalkması olmazsa her sey harika :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rasim sizin su hafta ici buluşmalarıniza imreniyorum dogrusu. Su Ramazan bitse de ara verdigim uçuşlara ben de başlasam iyi olacak :)

Bu arada bence yeni alan süper. Sadece havalar sıcaktan toz kalkması olmazsa her sey harika :)

Mehmet abi günaydın :) (yeni uyanıyorum da) vücut iflas etti iftardan sonra, kalmışım uzandığım yerde...

Mekan çok güzel, fotoğraflar tam anlatmıyor ;) Üniversite içinde... koyunlar traktörler vs yok :D Yeterince düz bir alan, toprak yağmurdan sonra çökmüş yerleşmiş. Karışan görüşen de yok, meraklı tayfa da yok yani fazla. Bakalım bi inşaat başlayana kadar orası güzel. Özellikle kısıtlı zamanda pratik...