Selamlar

Selamlar

Kalkış ve inişlerde toz da kalkmıyor. Ağaç gölgesi ve 2 dk mesafede tıp fak. hastanesi de diğer artıları :D :rolleyes:

Uçuş alanımız belli olmuştur artık. Bayramdan sonra 4, belki 5 kişi ile kişisel buluşma rekorumu kıracağım umarım. :bravo:

Selamlar

Emre Kaman' Alıntı:
Kalkış ve inişlerde toz da kalkmıyor. Ağaç gölgesi ve 2 dk mesafede tıp fak. hastanesi de diğer artıları :D :rolleyes:

Uçuş alanımız belli olmuştur artık. Bayramdan sonra 4, belki 5 kişi ile kişisel buluşma rekorumu kıracağım umarım. :bravo:
Hadi bakalım Eskişehir ekibi, takipteyiz :thumbup: :)

Selamlar

Vay be, 1 yılda ne kadar çok şey olmuş :) Duygulandım :)

Yozgat funfly'dan dönmüşüm, aklımda varsa yoksa X7 :D Sonrasında elimden bir sürü model geçti gitti, bi tanesi hakkaten gitti :laugh:
Defalarca Kocaeli'ye gittik, Eskişehir'de çok keyifli bir büyük buluşma yaptık :thumbup:
En önemlisi bir sürü yeni şey öğrendim, dilim döndüğünce bildiğimi anlattım, bir sürü yeni dost, abi, kardeş edindim :)
İyi ki varsınız, teşekkür ederim :saygilar:

Selamlar

Vay be gercekten 1 sene olmuş Emre. Ama bana nedense cok daha uzun bir sureymis gibi geldi. Herhalde dolu dolu 1 yıl olunca insan zaman olarak daha eski gibi hissediyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay be gercekten 1 sene olmuş Emre. Ama bana nedense cok daha uzun bir sureymis gibi geldi. Herhalde dolu dolu 1 yıl olunca insan zaman olarak daha eski gibi hissediyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla öyle abi, yıllardır tanıyormuşum gibi sizleri :D

Selamlar arkadaşlar. Bir süredir ortada yoktum, yaklaşık 8 aydır. Bu süreçte forumla gerektiği gibi ilgilenmediğim için yönetimimiz ve tüm arkadaşlarımdan özür dilerim. Hasta olmadım, hobiyi bırakmadım. Sağlığım yerinde, modellerim ve tüm ekipmanım elimde. Geçen hafta ilk doz aşımı oldum, ikincisi için randevumu (zorlukla) aldım. Mikado mu HKing mi dediler, SAB yokmuş...

Her şeyin bahanesi bulunur, dolayısıyla neler olduğu konumuz değil, bundan sonrası güzel olsun. Bu süreçte gökyüzünü ve sizleri çok özledim. En yakın zamanda buluşmak üzere, tekrar merhaba! :)

Her şeyin bahanesi bulunur, dolayısıyla neler olduğu konumuz değil, bundan sonrası güzel olsun. Bu süreçte gökyüzünü ve sizleri çok özledim. En yakın zamanda buluşmak üzere, tekrar merhaba! :)
Biz de seni özledik kardeşim, sevgili moderatörüm :thumbup: