Selaymün Aleyküm

Onelge86

Uye
Herkese merhaba
Ben,
Muharrem önelge gaziantepde ikamet ediyorum otomasyon sektörunde calisiyorum yasim 26
Modellerim trex700 msh brain pipercub
Herkese iyi forumlar

Bugun mehmet ve türker abi ile beraberdik gercekten cok tesekkur ediyorum kocaeli ekipine:)

Ynt: Selaymün Aleyküm

Tekrar hosgeldin Muharrem,

Seninle tanıştığımız için ekip olarak bizlerde çok mutlu olduk. Artık forumumuz Gaziantep ayağıda senin aramıza katılmanla tamamlanmış oldu :thumbup:

Bundan sonra bu taraflara geldikçe ,mutlaka seni aramızda yeniden görmek isteriz ;)

Hoşgeldin Muhammer,

Gerçekten bizde seninle tanıştığımıza çok mutlu olduk. :thumbup:

Artık Gaziantep'te de modelci bir arkadaşımız oldu. Bakarsın birgün oralara gelip seni ziyarette ederiz.

Her zaman görmek isteriz seni aramızda. Uçuş fotoğraflarını ve videolarını da bekliyoruz. :saygilar:

Merhaba Muharrem,
Aramıza hoşgeldin, seni tanıdığımıza memnun olduk.
Nice uçuş buluşmalarında karşılaşmak üzere, selamlar :)

Bende çok menmun oldum abi gerçekten çok zevkli kaliteli yardım sever insanlarsınız. mutlaka gelecem artık :)

Ynt: Ynt: Selaymün Aleyküm

Türker Akgün' Alıntı:
Hoşgeldin Muhammer,

Gerçekten bizde seninle tanıştığımıza çok mutlu olduk. :thumbup:

Artık Gaziantep'te de modelci bir arkadaşımız oldu. Bakarsın birgün oralara gelip seni ziyarette ederiz.

Her zaman görmek isteriz seni aramızda. Uçuş fotoğraflarını ve videolarını da bekliyoruz. :saygilar:

Abi anlattıklarını kafama tek tek yazdım :) sizleri tanımadan önce sadece uçmak için uçuyormuşum ama sizlerden sonra modelci olma yoluna girdim :)

Gaziantepde artık eviniz var mutlaka bekliyorum hepinizi abi :laugh:

Selaymün Aleyküm

Antep Zirve Burdada bir modelci var :)