Serhat Boyraz Yeni Modelciniz :D

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

sbyrz

hiTech
Selamın Aleyküm arkadaşlar. Tanışma konusunu geç açtığım için özür dilerim. Neyse ben 17 yaşındayım. Sivas tan katılıyorum. Model yapma fikrini bir arkadaş verdi.Sivas Anadolu teknik ve meslek lisesi 3 .sınıfta okuyorum. Aslında uçak yapma sebebimin modelcilikle alakası yok. Ben Pic Programlama öğrenmek için model yapıyorum. Bu yüzden de esc ve kumanda almayı düşünmüyorum. Esc yapmak istiyorum. Ama bunu deneyebilmek için bir modele ihtiyacım vardı yapmaya çalışıyorum. Aslında profesyonel bir kodlamacıyım. Bu nedenle uçakların sistemlerini ben yazmak istiyorum.Umarım beni anlamışsınızdır.

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli

Hoşgeldin Serhat,
Umarım hedeflerine ulaşırsın. Keyifli forumlar.

L

l3ycerkez

Guest

ooooo Memleketimden birilerini görmek güzel aramıza hoşgeldin Serhat. %p

sbyrz

hiTech

Hoşbulduk abilerim :saygilar:

ero95

Çalışkan Uye
Ynt: Serhat Boyraz Yeni Modelciniz :D

Hosgeldin serhatcim programlanayi hobi ile birlestireyim dersen sana bir onerim var.hk da kitler ve devreler var.o kitlerden edin.istedigin herseyi yaptirabilirsin iyi bir programla.mekatronik uygulamadina onlardan basla.hava araclari ciddi yaralanmalara sebep olabilir.oldu ya bir hatayla ortaligi birbirine katabilirsin.yada cok cok dikkatli sekilde kontrol yapmalisin.tekrar hosgeldin.

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi