Satılık Servo senkronizasyon modülü

Fiyat
Sorunuz
Bir kontrol yüzeyine birden fazla servonun kumanda ettiği durumlarda (örneğin çift servolu aileronlar ya da çift rudder servosu) veya senkronize çalışması gereken sistemler varlığında (flaplar, çok motorlu uçakların gaz servo kontrolleri gibi) alıcının tek kanalından dört servoya kadar kontrol etme olanağı sağlayan devremiz.

DIY Proje Konu Linki :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

(Son iki fotoğrafın düz çıkmasını sağlayamadım bir türlü)

Son düzenleme:
“Resim Yukle” butonu ile yükleme yaparsan abi, o server resimleri çekildiği şekilde otomatik olarak çeviriyor. “RCKolik Yükle” resim server da bu özellik ne yazık ki yok :embarras:

“Resim Yukle” butonu ile yükleme yaparsan abi, o server resimleri çekildiği şekilde otomatik olarak çeviriyor. “RCKolik Yükle” resim server da bu özellik ne yazık ki yok :embarras:
Tamamdır teşekkür ederim. Bir de bir ara çoklu alıntı yapmayı anlatırsın bana. :D :D :D

Tamamdır teşekkür ederim. Bir de bir ara çoklu alıntı yapmayı anlatırsın bana. :D :D :D
Hemen anlatayım abi. Alıntı yapılacak mesajların sağ alt köşesindeki “Alıntı” butonlarına basıyoruz. Sonra en alt kısımdaki mesaj editörün en alt kısmında “Alıntı Ekle” (RCkolik Yükle butonun hemen yanında) çıktığını görüyoruz. Bu butona tıklayıp, alıntı yapılacak mesajları görüyoruz. Istersek sıralamasını değiştiriyoruz, istersek yanlış eklediklerimizi siliyoruz ya da olduğu gibi tamam diyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Hemen anlatayım abi. Alıntı yapılacak mesajların sağ alt köşesindeki “Alıntı” butonlarına basıyoruz. Sonra en alt kısımdaki mesaj editörün en alt kısmında “Alıntı Ekle” (RCkolik Yükle butonun hemen yanında) çıktığını görüyoruz. Bu butona tıklayıp, alıntı yapılacak mesajları görüyoruz. Istersek sıralamasını değiştiriyoruz, istersek yanlış eklediklerimizi siliyoruz ya da olduğu gibi tamam diyoruz :)
:halay::saygilar::thumbup::hoppa:

Versiyon 3.6'ya ulaştık. Bu arada oldukça hoş işlevler geldi. Baskılı devre plaketleri de profesyonel üretim için sipariş edildi. Ekransız versiyonu kullanan arkadaşımız da memnuniyetini belirtti. Bakalım neler olacak. :)

Öncelikle normal çalışmada ekran görüntüsü değişti. Alt satıra alıcıdan gelen sinyal değeri yazılıyor.

Normal çalışma esnasında butonlardan herhangi birine basılarak peş peşe iki açıklama ekranına gidiliyor (bir tür online kullanma kılavuzu gibi).

İki sayfadan birisi nasıl reset edileceğini diğeri de setup ekranına nasıl girileceğini anlatıyor. En alt satırda da ilgili butonlar gösteriliyor. Yani ergonomi tavan yapmış durumda. :D :D :D

Son düzenleme: