Servoların gümrükle imtihanı

Ertuğrul ÖZER

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Gümrük vergisini hesaplayabilmek için kargoyu parçalamak mı gerekiyor ? :(

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ah be kardeşim, siz dua edin kabloları falan falçatalamamışlar.

Hayır fatura zaten $103, daha ne :-\ Bunun üzerinden hesapla geç %20 vergini :angry:

Geçmiş olsun Ertuğrul inşallah servolarda bir sıkıntı yoktur.Kutu açılımı yapan arkadaş kutularla baya cebelleşmiş anlaşılan. :angry:

Adi insan bunlar, bu saygısız yabani insanlara mahküm olmak çok üzücü.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yine de lütgedip ürünü teslim etmişler olayı küçümsemeyelim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Falçata daha derine de inebiliyor :D Yine insancıl davranmışlar...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
Falçata daha derine de inebiliyor :D Yine insancıl davranmışlar...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Yalnız küçük bir hatırlatma yapayım Rasim abi.Normalde ister DHL olsun ister PTT farketmez, hiçbir taşıyıcı firmanın paketi açmaya yasal açıdan hakkı yoktur.Paketlerin gümrüğe tabi olması durumunda ancak gümrük memurları açabilir.Tabi pakete ve ürünlere zarar vermelerini hiçbir şekilde tasdik etmiyorum.

Geçmiş olsun Ertuğrul abi.Gerçekten üzücü bir durum böyle olayların yaşanması. :embarras:

Sağolun arkadaşlar. Neyseki servolarda sıkıntı yok hepsi çalışıyor.Benzer sıkıntıları yaşamış arkadaşlarada geçmiş olsun. Falçata olayını duyunca ucuz atlatmışım ben yine:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar, bu gibi şeyleri sineye çekmeyelim. Daha önce bir yıl arayla iki kere köpük uçak sipariş ettim. Bazı kendini bilmez gümrük muhafaza memuru koca koliyi (her iki seferde) sonuna kadar açtığı falçatayla bıçaklıyormuş gibi koliyi boydan boya ortadan yarmış. Tabi köpükten uçağın kanadının ne hale geldiğini hayal edin. Çekinmedim, üşenmedim, videosunu ve fotoğraflarını çekip önce posta işleme merkezi müdürüne, ardından da aynı binadaki gümrük muhafaza müdürüne gidip belgeli olarak derdimi anlattım. Önlem alacağını ve gerekli uyarıları yapacaklarını söylemişlerdi. Aynı konuda sıkıntı yaşayanlardan birkaçı daha aynısı yaparsa sonuç alınır diye düşünüyorum.

Deniz Tanrıverdi' Alıntı:
Arkadaşlar, bu gibi şeyleri sineye çekmeyelim. Daha önce bir yıl arayla iki kere köpük uçak sipariş ettim. Bazı kendini bilmez gümrük muhafaza memuru koca koliyi (her iki seferde) sonuna kadar açtığı falçatayla bıçaklıyormuş gibi koliyi boydan boya ortadan yarmış. Tabi köpükten uçağın kanadının ne hale geldiğini hayal edin. Çekinmedim, üşenmedim, videosunu ve fotoğraflarını çekip önce posta işleme merkezi müdürüne, ardından da aynı binadaki gümrük muhafaza müdürüne gidip belgeli olarak derdimi anlattım. Önlem alacağını ve gerekli uyarıları yapacaklarını söylemişlerdi. Aynı konuda sıkıntı yaşayanlardan birkaçı daha aynısı yaparsa sonuç alınır diye düşünüyorum.
Sizinki tam kafa Göz girmelik bi durum olmuş [emoji35]

HTC M8w cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Terbiyesizlik başka bişey değil :angry:

Ali Yalçın' Alıntı:
Sizinki tam kafa Göz girmelik bi durum olmuş [emoji35]

HTC M8w cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlgili müdürler gerçekten çok ilgilendiler ve personellerinin yaptığı bu "özensiz" davranışlarından dolayı çok özür dilediler. Yatıştım haliyle. Ama ilk kapıdan girerken gerçekten de "bunu yapan herifi bulup getirin bana" diye bağırasım vardı.