similasyon harici nasıl bir eğitim alabilirm

odiseuuz

Yeni Uye
merhaba arkadaşlar bir konuda bigi edinmek istyorum izmirde T.H.Y de modelcilik ile ilgili eğitimler verildiğini gördüm ancak Ankarada eğitim almak istesem Nerden eğitim alabilirim bide en önemlisi güvenli bir şekilde ilk uçuş deneyimi yapmak istyorum bu eğitimlerde saha ehliyeti veriliyorlarmış bu ehliyeti falan nasıl alabilirim ücreti ne olur bilgi verebilecek varmı acaba

Bildiğim kadarı ile heli derslerini bir tek özel olarak Istanbul'da Murat Bey veriyor.

Bunun haricinde belli başlı THK merkezlerinde, Ankara başta olmak üzere sertifikalı uçuş kursları veriliyor, ama sadece RC Uçaklar için olduğunu biliyorum.

Netten THK Ankara şubesinin telefonunu bularak temasa geçmenizi öneririm ;)

gerçekten teşekkür ederim mehmet bey bilgi için
bence heli içinde böyle bir kurs olmalı güvenlik önemli
heli nitrolu cihazlar gerçekten tehlikeli tabi tehlikeli olan çoğu şeygibi dahada heyecnlı :p
herkeze kazasız uçuşlar dilerim

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bildiğim kadarı ile heli derslerini bir tek özel olarak Istanbul'da Murat Bey veriyor.

Bunun haricinde belli başlı THK merkezlerinde, Ankara başta olmak üzere sertifikalı uçuş kursları veriliyor, ama sadece RC Uçaklar için olduğunu biliyorum.

Netten THK Ankara şubesinin telefonunu bularak temasa geçmenizi öneririm ;)
Mehmet abi v922 in 450 boyutu model öncesi faydası olurmu phoenix sim var da heli ile pratik yapıp mini titanı havalandırmak istiyorum :)

aslında böyle kurslar olması çok yaralı bişey hem güvenlik hemde uçurma ve arızalarda falan kişi ne yapması gerektiğini bilir her ilde olması gereken bişey ama zamanla yaygınlaşıyor bu hobi

Bende bu kurslardan bir sertifika almak istiyorum

Burak Önder' Alıntı:
Mehmet abi v922 in 450 boyutu model öncesi faydası olurmu phoenix sim var da heli ile pratik yapıp mini titanı havalandırmak istiyorum :)
Lutfen soru sormadan once forumu inceleyiniz. Bir sey sorulmadan olasi herseyi cevap verip, aciklamaya calisiyoruz ve bunun icin de ciddi zaman ve emek sarf ediyoruz.

Lutfen siz de biraz inceleme zahmetinde bulunun.

Bu arada Burak sozum sadece sana degil, ozellikle yeni aramiza katilan TUM GENC arkadaslar.