Simple & SuperSimple Mod Nedir? Nasıl kullanılır? Artıları ve Eksileri Nelerdir?

İzzet Camcıoğlu

Moderator
İlgi Alanı
Multikopter
Herkese merhaba, drone hava sahasının bu haftaki videosunda simple ve supersimple mod eklentilerinden bahsetmeye çalıştım. Öncelikle başlı başına mod olmayan sadece normale kullandığımız modlara eklenti olarak yüklenebilen bu iki eklentini uçuşumuzu ciddi anlamda kolaylaştırmasına rağmen yeni başlayanlar için kullanımını pek tavsiye etmiyorum. Bir miktar uçuş deneyimi kazandıktan sonra kullanılmasını daha doğru buluyorum. Artık videoya geçelim, umarım beğenirsiniz, yorumlarınızı bekliyorum :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Bu kadar mod yetmiyormuş gibi bir de extra mod yükleniyor ;D ne diyeyim bilemedim :lollol: Üstelik modlardan bir tanesi SUPERBASIT mod, daha ne olsun :thumbup:

Şaka bir yana ellerine emeklerine sağlık İzzet hocam :bravo: :RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: İzzet Camcıoğlu
Bu kadar mod yetmiyormuş gibi bir de extra mod yükleniyor ;D ne diyeyim bilemedim :lollol: Üstelik modlardan bir tanesi SUPERBASIT mod, daha ne olsun :thumbup:

Şaka bir yana ellerine emeklerine sağlık İzzet hocam :bravo::RCKolik:

"Süperbasit mod" valla ben bunun kullanımının telifini alabilirim :lollol::lollol: çok beğendim.

'Drone'unu uçurmakta sorun yaşamaya SON! SüperBasit mod drone hava sahası kanalında'

Valla çekim için büyük kolaylık oluyor bu mod. :) Güzel yorum için teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari