simülasyon Kumandası

gunhantekin

Yeni Uye
Arkadaşlar merhaba. Simülasyon Kumandası için bir süredir bekliyorum ama THK sitesinde hala stokta yok görünüyor. Forumda daha önce verilmiş diğer linklerde de durum aynı. Simülasyon Kumandası almak istiyorum bi an önce. Nasıl olcak şimdi? :)

simülasyon Kumandası

2. el ilanları takip etmek lazım ama son zamanlarda yeni başlayan modelciler sürekli sim kumandası aradıkları için pek bulunmuyor.

Yurtdışı düşünürseniz benimde kullanmış olduğum Dynam 6ch usb simulatör var.

Benim bulduğum en uygun fiyatı olan ürün ama siz de araştırabilirsiniz.

simülasyon Kumandası

Ben de bunları buldum, fiyat biraz fazla ama hiç değilse yurt dışından gelecek mi, ne zaman gelecek vs. diye gözümüz yollarda kalmaz. 1 ay falan sürüyomuş kargo süresi sanırım. Henüz yurt dışından alış veriş yapmışlığım yok da :laugh:

Bu kumandalarla ilgili fikriniz var mı?

simülasyon Kumandası

Günhan Tekin ÖZTÜRK' Alıntı:

Ben de bunları buldum, fiyat biraz fazla ama hiç değilse yurt dışından gelecek mi, ne zaman gelecek vs. diye gözümüz yollarda kalmaz. 1 ay falan sürüyomuş kargo süresi sanırım. Henüz yurt dışından alış veriş yapmışlığım yok da :laugh:

Bu kumandalarla ilgili fikriniz var mı?

Birinin linki açılmıyor, diğeride 4 kanal kumanda işine yaramaz.

Bunun fiyatı biraz yüksek.

simülasyon Kumandası

Hocam walkera 4ch kumanda sim kumandasi degil galiba almadan önce emin ol. Ayrica yurtdışından gelmesi fabrikasyon hatasi vs. Gibi durumlarida goz onunde tutarsan 100lira garantili urun icin normal bence.

simülasyon Kumandası

Tevfik abi ve Hakan kardeşim çok teşekkür ederim :) o açılmayan adreste sondaki Y eksik kalmış,

Bu şekilde olacak.

Eğer bu olmaz derseniz Dynam'ı sipariş edeceğim. Uyum kriteri yok değil mi Phoenix3 Mutlicopter için de kullanılabilir yani?