Video Simülatör uçuşları da sayılır mı?

Abi yaklaşım çok güzel olmuş, kelebek gibi konmuşsun valla %p:thumbup:

İniş çok güzeldi. %pYalnız bizi kesmez bu Sümer abi kokpit içini de görmemiz lazım. :laugh:

Uçakta acil bir durumda sorarlarsa " Pilot olan var mı ? " diye Sümer abinin videosundan indirebilirim diyebilmeliyiz. :lollol:

Görüntülerde çok iyiymiş gerçekten. :coolxf:

Sümer abi yolcular indiğini bile anlamamıştır, çok güzel iniş olmuş :saygilar:

Türker abinin de dediği gibi kokpiten görünüm de olsa fena olmazdı. :RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
Görüntünün başları biraz hareket hissini vermekten uzak kalmış gibi ama simülatörle alakalı bir durum sanıyorum..
Sanki uçak sabit, dünya akıyor gibi :)

Görüntünün başları biraz hareket hissini vermekten uzak kalmış gibi ama simülatörle alakalı bir durum sanıyorum..
Sanki uçak sabit, dünya akıyor gibi :)
Zaten öyle. Örneğin ben hep sabitim. Dünya hatta evren benim etrafımda dönüyoo. :lol:

Yalnız motorlar biraz yağ yakıyor galiba. Uçağın arkası köfte ocağı gibi duman. Sanayiye iyi bir motorcuya götürmek lazım.

Sümer abi videolar güzel.Yalnız ilk videoda inişten sonra motorlar duman atıyor, motor yağ yakıyor galiba.Sanayi'de Kazım ustaya bir göstermek lazım. :D

Sümer abi videolar güzel.Yalnız ilk videoda inişten sonra motorlar duman atıyor, motor yağ yakıyor galiba.Sanayi'de Kazım ustaya bir göstermek lazım. :D
Yok beeaaa... Zengin olduğum için iğne ayarlarını zengin yapıyorum. Noolucak üç paralık Jet A1 fazla yaksın. Maksat namımız yürüsün! :p :D