Sınırlı zaman t rex 450 v2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alk54

Yeni Uye

bugun saat 12 ye kadar bunun siparişini vereyimmi bilenler soyleyebilirse çok memnun kalırım

uçak bana göre değilmiş onu anladım

Ynt: Sınırlı zaman t rex 450 v2

Merhaba ürün gümrüge gireceginden % 20 gümrük odemeniz gerekecek mal oluş fiyatına Türkiye den temin edebilirsiniz ben de bu ürünün aynasından var isterseniz yardimci olurum. Bekkememis gümrüge gitmemiş olursunuz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Ne kadar hocam?

ayrıca gumruge takılmaması için hediye diye geçirebiliyorsunuz diye biliyorum en azından dx de oyle kutuyu alıyorlar hediye kutusu yalandan birseyler koyuyorlar gumrukten geciyor yani kısacası

Hocam hediye de olsa sınır 100 dolar gümrüğü girer yani . Fiyat 700 TL zaten ilan açıyordum size bilgi veririm birazdan

ben g den yurtiçinden 600 e almıştım.monte edemiyorum gerçi :lollol: bence fiyat pahalı beyaw. üstte yazan arkadaşın kiti al daha avantajlı

Ynt: Sınırlı zaman t rex 450 v2

Uçağı yapamadıysan helikopteri hiç yapamazsın. Uçaktan kat kat daha çok pilotaj ve tecrübe ister.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hocam uçak bana göre değilmiş derken neden bu ifadeyi kullandın öğrenmek isterim,

Eğer uçak zor helikoptere geçicem diye yazdıysan arkadaşın dediği gibi helikopter çok daha zordur, en ufak bir kırımda uçağa göre daha fazla masraf çıkarır, bunun kıyaslamasını mehmet küçüksarı abi yeni başlayanlar kısmında anlatmış orayı okumanı tavsiye ederim,

Bunları yazarken almaman için değil, almanı teşvik ederim ancak hemen kullanıcam diye çıkıp kırım yaşama, sonra bir arkadaşın daha bu hoby den vazgeçmesini istemeyiz.

Similasyon programı kurdun mu kullandınmı bilmiyorum ama önce orda bol bol deneme yapman gerek.

Son olarak bana da zamanında yapılan tavsiyeyi bende sana yapayım alacağın helikopteri aldığın kişiden denemesini ve senin yanında uçurmasını iste, ondan sonra al.

Çok fazla buyuk uçuracak alanım yok ondan dolayı

Ama helikopter için bolca alanım var nasıl oluyor derseniz pazar alanları var Konya'da bu tip alanlar haftanın sadece 1 günu doluyor sonrası bomboş ama uçak kaldıramadığımı anladım çünkü irtifa kazanacağım derken yani en azından similatorde çalıştığımda kaybolmuyordu ama burada kaybolacağından korktuğum için güvenli irtifaya çıkmadan döndürdüm.Buda benim heyecanlanmama ve bütün prosudürleri atlamama sebep oldu kırım yaşamadım ama zaten başından beri helikopter istiyordum.Ve o alan sadece helikopter için el verişli buna kanaat getirdim.

sami yılmaz' Alıntı:
Çok fazla buyuk uçuracak alanım yok ondan dolayı

Ama helikopter için bolca alanım var nasıl oluyor derseniz pazar alanları var Konya'da bu tip alanlar haftanın sadece 1 günu doluyor sonrası bomboş ama uçak kaldıramadığımı anladım çünkü irtifa kazanacağım derken yani en azından similatorde çalıştığımda kaybolmuyordu ama burada kaybolacağından korktuğum için güvenli irtifaya çıkmadan döndürdüm.Buda benim heyecanlanmama ve bütün prosudürleri atlamama sebep oldu kırım yaşamadım ama zaten başından beri helikopter istiyordum.Ve o alan sadece helikopter için el verişli buna kanaat getirdim.

Sami kardeşim etrafında yerleşim yeri yaya geçiti yol vs olan yerde model uçurulmaz hele hele helikopter olursa hiç uçurulmaz, Helikopterde en ufak hata affetmez kırımla sonuçlanır ve 450 lik bir helikopter bile insanı komaya sokmaya yada kalıcı hasar bırakıp hastanelik etmeye yeterde artar. bilinçli ol ve bence modele başlamadan bırak bu işi. pazar yerinde ne helikopter ne uçak uçurulur. sen bi drift aracı al yada bi offroad hopla zıpla yanla keyfine bak. bu yaşta birine zarar verirsen hayatın boyunca çekersin bunun sonucunu.

Sebep bu anlattığınız gibiyse helikopter doğru seçim,

Biz sadece eğer plotaj bakımından uçağı yapamadım helikopter deneyeceğim dersen yanılırsın anlamında telkinde bulunmuştuk ama siz işinizi biliyorsunuz anlaşılan,

Şimdiden hayırlı ve kırımsız uçuşlar.

RAMAZANINIZ MÜBAREK OLSUN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...