SIRADAKİ MODEL QAV250

SIRADAKİ MODEL QAV250

irfan buzdağlı' Alıntı:
Kontrol kartini ilk once CC3D alacaktim ancak arastirinca bu gibi kucuk modellerde naze32 nin cok iyi oldugunu gordum. Multiwii tabanli bir kart ustelik sadece 25$. Kaldiki arastirdiktan sonra 100$ olsada alacaktim :)

Naze 32 yi biliyorum. Her yerde övgüyle bahsediliyor. Benim aklımda hep CC3D vardı ama bulmak kolay değil. Bulunca da fiyatı uygun değil. Bende Naze 32 düşünüyorum. Ama ne zaman olur bilmiyorum. Öncelikle FPV sistemini kurmayı düşünüyorum. Şu an zaten elimde 400 lük FPV şasesi mevcut. Yavaş yavaş uçuş denemelerine de başladım. Belki sonbaharda durumlar daha müsait olursa bende FPV ye giriş yaparım diye düşünüyorum. Daha dün ufak bir planör siparişi verdim. Yavaş yavaş herşey FPV ye yöneliyor gibi bende.

SIRADAKİ MODEL QAV250

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Naze 32 yi biliyorum. Her yerde övgüyle bahsediliyor. Benim aklımda hep CC3D vardı ama bulmak kolay değil. Bulunca da fiyatı uygun değil. Bende Naze 32 düşünüyorum. Ama ne zaman olur bilmiyorum. Öncelikle FPV sistemini kurmayı düşünüyorum. Şu an zaten elimde 400 lük FPV şasesi mevcut. Yavaş yavaş uçuş denemelerine de başladım. Belki sonbaharda durumlar daha müsait olursa bende FPV ye giriş yaparım diye düşünüyorum. Daha dün ufak bir planör siparişi verdim. Yavaş yavaş herşey FPV ye yöneliyor gibi bende.
400 luk model icin birsey diyemiyicem cc3d den buyuk modelli quadcilarda memnun gorunuyor ancak kucuk saseye kesinlikle naze32 acro
Fpv isi bir derya abi. Siz nasil bir fpv tarzi dusunuyorsunuz?
Yapmak istediklerinize gore isler cok degisiyor cunki

SIRADAKİ MODEL QAV250

irfan buzdağlı' Alıntı:
400 luk model icin birsey diyemiyicem cc3d den buyuk modelli quadcilarda memnun gorunuyor ancak kucuk saseye kesinlikle naze32 acro
Fpv isi bir derya abi. Siz nasil bir fpv tarzi dusunuyorsunuz?
Yapmak istediklerinize gore isler cok degisiyor cunki

İrfan 400 lük modeli ne yapacağım bende bilmiyorum işin açıkçası. Zaten elimde malzemeleri var. Belki geniş alanlarda eğlenmek için kullanırım. Ama ben bir ekran başına geçip saatlerce modelim ne kadar uzağa gidiyor hesaplarına girecek biri değilim. Kesin sıkılırım bu uçuşlarda. Bana hareket lazım. O yüzden 250 lik model çok iyi olacak. Bunun yanında uçak işinden de uzaklaşmamak adına altta linki olan planörü aldım. Bugün geldi ama tam inceleyemedim daha. Buna da bir kamera bağlayıp aksiyon FPV yapmak istiyorum. Şu sıralar tek eksiğim FPV donanımı gibi görünüyor. Planör için en kısa zamanda bir inceleme yazısı hazırlayacağım. Önce başbakana anlatmak için bir bahane bulmam lazım. :yuppi:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

400 lük model için belki naza bile düşünebilirim ama 250 lik için CC3D veya Naze32 arasında karar vereceğim.

SIRADAKİ MODEL QAV250

Nesimi Bey,

Yeni planörünüz hayırlı olsun :thumbup:

SIRADAKİ MODEL QAV250

Nesimi Sakmak' Alıntı:
İrfan 400 lük modeli ne yapacağım bende bilmiyorum işin açıkçası. Zaten elimde malzemeleri var. Belki geniş alanlarda eğlenmek için kullanırım. Ama ben bir ekran başına geçip saatlerce modelim ne kadar uzağa gidiyor hesaplarına girecek biri değilim. Kesin sıkılırım bu uçuşlarda. Bana hareket lazım. O yüzden 250 lik model çok iyi olacak. Bunun yanında uçak işinden de uzaklaşmamak adına altta linki olan planörü aldım. Bugün geldi ama tam inceleyemedim daha. Buna da bir kamera bağlayıp aksiyon FPV yapmak istiyorum. Şu sıralar tek eksiğim FPV donanımı gibi görünüyor. Planör için en kısa zamanda bir inceleme yazısı hazırlayacağım. Önce başbakana anlatmak için bir bahane bulmam lazım. :yuppi:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

400 lük model için belki naza bile düşünebilirim ama 250 lik için CC3D veya Naze32 arasında karar vereceğim.
Planor indirime girmisti az kalsin bende alacaktim ucundan dondum valla :) hayirli olsun...
Basbakanlar yalan yutmuyor abi ;) haberin olsun.
Planorle aksiyon-fpv isi ilginc olacaga benziyor. Onun icin sana soyle bir yer lazim abi
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SIRADAKİ MODEL QAV250

Nesimi Sakmak' Alıntı:
... Bunun yanında uçak işinden de uzaklaşmamak adına altta linki olan planörü aldım...
Hayırlı olsun Nesimi Bey. :thumbup: Modelin ortaya çıkışını ve uçuşları merakla bekliyoruz. :RCKolik:

SIRADAKİ MODEL QAV250

Teşekkürler arkadaşlar. Türker Bey valla bir kaç gün işyerinde kalacak gibi. Eve gitmesi için şartların olgunlaşması lazım. :D Ama toplanıp uçuşa çıkar mı bilmiyorum. Çünkü bu modeli tamamen FPV yi düşünerek aldım. O yüzden donanımlarının tamamlanması gerekiyor. Ama donanımların bağlanmasından önce bir maiden uçuş olacaktır mutlaka. Bakalım ne zaman?