Skandal Skandal (Mağduriyetimin Giderilmesi)

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlede Hezarfen'de gerçekleşen organizasyonda sınav sonrası almaya hak kazanan modelciler için sertfikalar düzenlendi.

Benim sertifikamda elime ulaştı ve arşivlemek üzere bir zarf ile evime götürdüm. Sonra bir bakayım nasıl birşeymiş derken ne göreyim. :eek: :eek: :eek:

Cillop gibi Logo 690'ımla (helikopter olur kendisi) aslanlar gibi girdiğim sınav sonrasında bana gelen sertifikanın üzerinde ne yazıyor. :angry: :mad: :'(

Yetkilileri göreve davet ediyorum. Türker Türker olalı böyle zulüm görmedi. :'( Doğuş'çum sana zahmet yasal süreci başlatır mısın ?

Resmen mağdurum, hak aramak istiyorum. :lollol: :lol: :lol: :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ben de mağdurum :laugh: ;D ;D Lütfen sayın yetkililer durumu el atsın :D

Sümer abinin işi olabilir bu ;D ;D

Türker Bey, kişisel veri güvenliğiniz için doğum tarihinizi kapatmanızın sizin yararınıza olacağına inanıyorum.

(Adına onlarca telefon hattı çıkartılmış, mahkeme süreci devam eden bir mağdur biri olarak..)

Allah'ın sopası yok...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sümer Yamaner' Alıntı:
Allah'ın sopası yok...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen heliye sertifika bile vermiyorlar[emoji16]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Aynen heliye sertifika bile vermiyorlar[emoji16]

Daha henüz o seviyeye gelememişler diyelim bence Celalettin abi. ;D

İnşallah olur, her geçen gün muasır medeniyetler seviyesine ilerliyoruz......... mu :rolleyes: ??? :(

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Türker Bey, kişisel veri güvenliğiniz için doğum tarihinizi kapatmanızın sizin yararınıza olacağına inanıyorum.

(Adına onlarca telefon hattı çıkartılmış, mahkeme süreci devam eden bir mağdur biri olarak..)

Çok haklısınız, uyarı için teşekkürler. :saygilar:

Abi hemen süreci başlatıyorum. [emoji3] Heliyi uçuran adam her halukarda uçağı uçurur diye düşünmüşlerdir abi. 5-10 güne helikopterin sertifikasıda eline ulaşacağına inanıyorum. Belki de iha tanımı yerine kullanmışta olabilirler abi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Türker abi uçak videosu çekerek kutlanır artık bu sertfika ;D

Bu videoyu her izlediğimde içim cızz ediyor... :)

Bence Türker Bey'in uçaktan uzak durması doğru bir karar. Çünkü uçak kaba kuvvetle değil nezaket ve aerodinami bilgisi ile uçurulur. Kırkbeş ayrı cayro, stabilizatör falanla değil!
Örneğin Türker Bey pervaneli uçakların gaz açılınca sola gideceklerini bilseydi kalkış koşusunda sağ rudder ile istikamet tutardı. İstikamet tutunca uçak pist dışına kaçıyor diye paniklemez, uçağın kuyruğunu kaldırıp hızlanmasını bekleyebilirdi. Aniden panikle elevatör çekip uçağı stall edip zaten basmadığı sağ rudder nedeniyle sola yarım tono ile çakılmasını da önleyebilirdi. Neyse ki bütün bunlara kafa yormadan harr hurr diye gaz açıp kaba kuvvetle uçurabileceği bir şeylere yölenmiş... :lollol: :lol: :hoppa: :yuppi: :halay:

O zaman sertifika yokmuş ondan düşmüş uçak :lollol: