Sky RC Dijital Açı Ölçer

Levent Suberk

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Sky RC firmasının ürettiği DPG-010 pal açı ölçeri indirimli olarak 69.77 TL.

0.1 derece duyarlılığa sahip, 75 mm pal genişliğine kadar ölçüm yapabiliyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sky RC Dijital Açı Ölçer

Ihtiyaci olanlar icin baska guzel bir firsat daha :thumbup:

Sky RC Dijital Açı Ölçer

Oooo,ama olmadı şimdi,bayram gelmeden kartı yırttıracaz bu gidişle :laugh:

Sky RC Dijital Açı Ölçer

Pilot tr'nin gidişatını hiç beğenmiyorum. Heliyle ilgili ne varsa stoklardan çıkarıyor. :(

Şimdi böyle indirmler falan iyi ama gelecek için hiçte iyi bir haber değil. Tamamen yurtdışına bağımlı olacağımız günler geri geliyor. :'(

Sky RC Dijital Açı Ölçer

Valla abi ben aynı üzüntüde değilim :)

Düzenledikleri organizasyon için kendilerine çok teşekkür ederim, unutulmazdı gerçekten...

Fakat ürün alımlarında çok da kullanmadık, ben kendi adıma sadece bir tane ikon ünite hatırlıyorum. Onu da güzel bir fiyat yapacağız dediler, taksit falan avantajı da vardı. Fakat işte geldiği fiyat, kur dönüşümleri falan derken yine yurtdışı fiyatına gelmiş, hatta biraz geçmişti de. Yerine göre ingiltereden de 3.5 günde teslim edilen kargom oldu, pilottr için de 2 günden az sürmedi çoğunlukla, kargo şirketleri ankara aktarmada bir gün beklettiler falan...

Şu anda aktif alışveriş yapmıyorum ama zamanında deli gibi yaptığımız zamanlar oldu, pilot tr den altı üstü bir ünite...

Bu hobinin doğasında var yurtdışı... Talep yerlerde sürünüyor, ilanlar güncel güncel güncel :) Hayırlısı olsun pilottr için de. İngiltere devam :D

Sky RC Dijital Açı Ölçer

Rasim Öztürk' Alıntı:
Valla abi ben aynı üzüntüde değilim :)

Düzenledikleri organizasyon için kendilerine çok teşekkür ederim, unutulmazdı gerçekten...
Bu durum benzer organizasyonların artık olmayacağı (en azından HELI ağırlıklı) anlamına geliyor, bu nedenle ben de Türker gibi üzgünüm...

Sky RC Dijital Açı Ölçer

Türker abi daha çok stoklarla ilgili yazmış gibi geldi, yurtdışına bağımlılıktan bahsetti. Ben de alışveriş açısından düşündüm abi ve ne aldık ki zaten dedim :)

Rckolik organizasyonları da gayet şahane, pilotaj anlamında da güzel görüntülere sahne oluyor.

Ben yine teşekkür ederim kendilerine ama olmasa da yapacak bişey yok... Ekip olarak yurtdışına gideriz... Iffezheim veya Venlo falan :)

Sky RC Dijital Açı Ölçer

Artık birleşik krallık ta stok yenilemiyor quad tarafına kaydı oda ayrı bir sıkıntı, eski ürünlerin parçasını bulmak zor bulunan yerlerin kargosuda parçanın 2-3 katı. benim anlamadığım bir nokta var çin kargoları neden ucuz? :saygilar:

Sky RC Dijital Açı Ölçer

Rasim Öztürk' Alıntı:
Türker abi daha çok stoklarla ilgili yazmış gibi geldi, yurtdışına bağımlılıktan bahsetti. Ben de alışveriş açısından düşündüm abi ve ne aldık ki zaten dedim :)

Öyle çılgınlar gibi alışveriş yapan biri olduğumu düşünmüyorum kendi adıma, stokların erimesi falan benim pek kaygı duyacağım birşey değil.

Ama üzüldüğüm nokta Mehmet abinin de söylediği gibi bu işi ticari ve profesyonel olarak yapan yerli bir firmanın heliye olan ilgisini kaybetmesi. :-\

Dünyanın sonu mu elbette değil...... Biz yolumuza devam edeceğiz tabiki. :RCKolik:

Sky RC Dijital Açı Ölçer

Heliye ilgisi olan kaç kişi var ki abi zaten :laugh: Hemen hepsi ile tanışıyoruz... Pilottr bu işe girerken de öyle aman aman bi talep yoktu. Sahibinin hobiye olan ilgisi dolayısıyla giriştiler, belli bir zarardan sonra da vazgeçmişlerdir.

Kolay bir hobi değil. Emek, sabır, para... Hepsi aynı anda aynı kişide nadiren toplanıyor, hele sabır çok kişide yok zaten.

Sky RC Dijital Açı Ölçer

Türkiye'de heli işinde ticari anlamda para kazanmak neredeyse imkansız, hele ki şu zamanda, yaşadıkları durumu çok iyi anlıyorum. [emoji20]

Malesef para kazanmak için popüler ürünlere yönelmek gerekiyor, o ürünlerin başında da quad türü ürünler geliyor,.

Şarj aleti, lipo vs ortak ürünler bunlar para kazandıracak şeyler, muhtemelen bunları satmaya devam devam edecekler.