SKYC D20W WiFi 2MP - Gearbest.com

senginfb

I believe I can Fly
Merhaba arkadaslar,

Bugun size cok uygun fiyatli gercek zamanli goruntu aktarim ozelligi olan SKYC D20W modelini tanitmak istiyorum.

Cihazi gearbest ten 41 USD ye satin aldim.
Cihazi bu adresten inceleyip satin alabilirsiniz;

Cihaz RTF yani ucusa hazir bir modeldir. Cektigim videodan da gorebileceginiz gibi, kutuyu actiginiz gibi ucurabilirsiniz.
Wifi ve gercek zamanli goruntu/video aktarimi mevcuttur.
Kumandaya 4 adet 1.5 AA pil koymaniz gerekmektedir (pakete mevcut degil).
Goruntu aktarimini saglamak icin ise akilli telefonunuza GX-UFO programini yuklemeniz gerekmektedir.

Video da her adimi teker teker anlattim.

Inceleme Videosu:

Temel ozellikleri:

-gercek zamanli video aktarimi

-HD 2MP kamerasi

-360 derecelik takla atma ozelligi (flip)

-hizli mod ve yavas modunun olmasi

-headless mode yani oryantasyonu kaybettiginiz anda bu tusa basip oryantasyonu takip etmeksizin kontrolun saglanmasi

Uygun fiyatli guzel bir cihaz, ilginizi cekerse verdigim linkten inceleyebilirsiniz.

Paylaşım için teşekkürler Serhan Bey. :bravo:

Ürün başarılı ve çokta ekonomik gözüküyor. ;)

Paylaşım için teşekkürler Serhan, ellerine sağlık %p

Ama ne yalan söyleyeyim gün geçtikçe ucuzlayan böyle RTF FPV Drone yaygınlaşıyor olması hepimizi endişelendiriyor... :-\

Şu aralar başımızı ağrıtan yasakları sağolsun kendini bilmez DRONER lara borçluğuz ne de olsa :angry:

Ben ucuzlamasının bir avantaj olduğunu düşünüyorum. ;) Gün gelecek bu iş o kadar basit ve sıradan birşey haline dönüşecek ki sokakta gördüğümüz otomobillerin hiç dikkatimizi çekmeyip bizi şaşırtmaması gibi bu cihazlarda sıradan olacaklar. :laugh: Bundan 100 yıl önce insanların bir otomobil gördüğündeki tepkilerini tahmin edersiniz. :eek:

Herkesin sahip olabildiği, sıradan birşey olunca ise cazibesini kaybedecek ve " droner " diye tanımladığımız zümre ilgisini kaybederek başka bir tarafa doğru akacaktır. :eek:f:

Herşey bittiğinde geriye profesyonel çekim yapanlar ve modelciler kalacak diye tahmin ediyorum, daha doğrusu umuyorum diyelim. :laugh:

Ürün brushless motorlu değil galiba. eğer öyleyse oyuncak denebilir.

Diğer taraftan drone almak bir yana, nerdeyse kargoda gelirken bile ceza kesecekler gibi geldiğinden artık soğudum. Hele ki kameralı "özel yaşamın gizliliği"ni rahatlıkla ihlal edebilecek bir drone mu ? Tövbe aman uzak dursun.

:mad: :mad: :mad: :eek:f:

Sonradan farkına vardım.
Paylaşım için teşekkürler.
Tilki olaya ayrı bir renk katmış.
Lütfen kabalığımı bağışlayın, aldığınız ürün hayırlı uğurlu olsun bol ve kırımsız uçuşlar dilerim.