Soma Faciası

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Soma'daki maden faciasında hayatını kaybeden işçilerimize Allah'tan rahmet ile yakınlarına sabır, yaralı kurtulan işçilerimize ise acil şifalar diliyorum.

NOT: icerik Kardeş forumumuz CLUBRC den alınmıştır

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Soma Faciası

Evet her zamanki gibi ihmal sonucu büyük bir kaza meydana geldi.

Kazada hayatını kaybeden sayısının 500'e yakın olduğu söyleniyor.
Bu rakam 5 bile olsa bana göre yine büyük bir kaza olarak anılır. İnsan canı ucuz değil, paha biçilemezdir çünkü. Hatta hiç bir can paha biçilemezdir.

Kazada hayatını kaybedenlerin ruhları nur içinde yatsın, yakınlarınada sabır dilerim.

Çok ama çok üzüldüm. Dün gece uyku uyumadım. İnanılmaz canım sıkıldı. Böyle bir konu açmayı bende düşündüm ama sonradan vazgeçtim. Doğru olur mu bilemedim. Böyle hassas davrandığınız için teşekkür ederim.

Soma Faciası

Allah rahmet eylesin hayatını kaybedenlere. Çok ölü var ailelerine allah sabır versin.

Soma Faciası

:( Allah sabır versin. Gerçekten çok zor bir durum. Yaralılara da Allah acil şifalar versin.

Türkiye'nin başı sağolsun gün kömürden daha kara...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Soma Faciası

Hepsine Allah rahmet eylesin, yakinlarina sabir versin...

Soma Faciası

Büyük bir facia, ailelere Allah sabır versin. :(

Ynt: Soma Faciası

1800 1900 yıllardın örnek verilerek ; olur boyle kazalar , sozlerini dehşet içinde dinledik , bugun best FM de duymuştum , Turkiyede ölmenin bedava , ama yaşamanin nekadar pahalı olduğunu birkez daha gördük dediler , çok doğru bir tespit , pisi pisine ölüyorsun göz göre göre ve bu doğal deniyor , 900 lira maaşla çoluğuna çocuğuna ekmek götürmeye uğraşiyor insanlar :( içimiz kan ağliyor resmen :(

Rabbim ölenlerin mekanını cennet eylesin , geride kalanlara sabır , yaralılara acil şifalar versin .

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Soma Faciası

İnşallah bu olaydan bir ders çıkarırız diyeceğim ama çok zor.... Her zaman ölenler öldükleri ile kalıyor ne yazık ki ülkemizde :-\

Soma Faciası

Her saat sayı artarak gidiyor. Rabbim geride kalanlara uzun ömür ve sabır ihsan eylesin.
Aldıkları paraları duydukça sinirden ölüyorum.
Allah hepsini gani gani rahmet eylesin mekanları cennet olsun bu dünyadan bir şey anlamadan gittiler gittikleri yerde inşallah her şey gönüllerince olsun.

Soma Faciası

Soma maden şehitlerimize Allah'tan rahmet,yakınlarına sabır.Yaralı kardeşlerimize acil şifalar dilerim. '' KARA ELMAS,KAPKARA BİR GÜN '' olarak tarihe geçecek. :(

Soma Faciası

Hepsine Allahtan rahmet, kalanlara sabırlar diliyorum! Mekanları cennet olsun!

Ne kadar kolay söyledim, değilmi! Bizler için hepsi bu kadar! Bir kaç gün hatırlanır, bilemedin bir kaç hafta... Ya onlar, geride kalanlar, babasız büyüyenler... Kendimi onların yerine koyuyorum, ama ne kadar?... :'(

Buna sebep olanların mekanı cehennem olsun! En dibi! :mad:

Bir avuc komur icin bir omur derler komur ocaklarinda rahmetli olan butun arkadaslarimizin yakinlarina allah sabir versin..

Meslektasiz vefaat eden insanlarla bunlar gorunen yuzu ah bide gorunmeyenleri duyulmayanlari bilseniz :(

Bu tur yasanan her olaydan sonra ayaklanmalar denetimler belli bir sure artar ama sonra el ayak cekilir duzen doner eskiye insallah bu yasananlardan sonra el ayak cekilmez bu yasananlarin ustune gidilerde bir daha boyle bi olay yasanmasinin 1 cana bile zarar gelmesinin onune gecilebilir :(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Soma Faciası

Arkadaşlar cümleten başımız sağolsun :( daha fazla kaybımız olmasın umuduyla bekliyoruz ama şu anda haberlerden izliyorum 274 vatandaşımız hayatlarını kaybetmiştir ve halen içeride 100'ün üzerinde madencinin çıkarılmayı beklendiği söyleniyor umutları kırmamak lazım ama durum gerçekten hiç iyi değil :(