SP Racing F3 ile F450 confirasyon ayarları YARDIM

İsim YOK

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
F450 topladık. Quadcopterim kendiliğinden ileri ve sağ sol yapıyor ve kalkarken bazen sağa bazen öne veya sola yatarak kalkıyor. Ayarlar hakkında yardımcı olabilecekler varsa şimdiden teşekkür ediyorum. GPS devreye giriyor, devrede olmayınca çılgınlar gibi hareket ediyor.
Selam ve saygılar.

Kontrol Kartınız
SP RACİNG F3
Model Sınıfı
F450
Motor, Pervane ve ESC
2212 920 KV - 1045 - Bl heli (little be) S 20A
Kumanda Alıcı ve Verici
Fly sky İ6b, 6 kanal alıcı (kumanda modlu 10 kanal)
Extra Ekipman
GPS M8n
Sevgili aykut
Usta dev. pawel spychalski sonunda benim de düzeltilmesi gerektigini düşündüğüm inav lı gps li uçuş modundaki aksaklıgı düzeltmeye karar vermiş. Ancak bizim kullanabilecegimiz hale gelmesi ile ilgili firmware 1 belki 2 surum sonra sunulacak.
Sorunun çozumu ile ilgili acaba biz ne yapabiliriz seklinde rckolik ailesinden bu konuya gonul vermis kardeslerimizin gorus ve onerileri icin bir video paylasabilirmisin

Sevgi ve saygilarimla
Sakir polay

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Sevgili aykut
Usta dev. pawel spychalski sonunda benim de düzeltilmesi gerektigini düşündüğüm inav lı gps li uçuş modundaki aksaklıgı düzeltmeye karar vermiş. Ancak bizim kullanabilecegimiz hale gelmesi ile ilgili firmware 1 belki 2 surum sonra sunulacak.
Sorunun çozumu ile ilgili acaba biz ne yapabiliriz seklinde rckolik ailesinden bu konuya gonul vermis kardeslerimizin gorus ve onerileri icin bir video paylasabilirmisin

Sevgi ve saygilarimla
Sakir polay

Sayın hocam bu konuyu daha önce sizle görüşmüştük tezinizde haklı çıktınız. En kısa süre içerisinde videoyu çekip yükleyeceğim. Yardımlarınızı bekliyorum

Gps üzerindeki ışık yanmıyordu birde bağlantı yapınca Inav da gpsi algılamıyordu gps ve uçuş kontrolcüdeki lehim ve kabloları takip ettim fakat bir türlü sorun bulamadım sonra gpsi kurcalamaya başladım ve sorunun yüklemiş olduğum fotoğraftaki pilin temassızlığı sonucu hata verdiğini anladım. Muhtemel sorunumda burdaki git gelden kaynaklandı. Sizlere yardımcı olması dileğiyle;
Selam ve saygılar.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Şakir Polay
Merhabalar bende sp racing f3 kontrol kartım ile bir f450 quad topluyorum gps modülü araştırıyordum. kullandığınız gps modülü iyimidir? tavsiye edermisiniz?

Merhabalar bende sp racing f3 kontrol kartım ile bir f450 quad topluyorum gps modülü araştırıyordum. kullandığınız gps modülü iyimidir? tavsiye edermisiniz?
Merhabalar GPS modulüm gayet iyi çalışıyor sorun yok kullanabilirsiniz. Talihsizlik üzeri üzerindeki pil temas etmediği için sorun yaşattı ama şu an hiçbir sorunu yok

Merhabalar GPS modulüm gayet iyi çalışıyor sorun yok kullanabilirsiniz. Talihsizlik üzeri üzerindeki pil temas etmediği için sorun yaşattı ama şu an hiçbir sorunu yok
teşekkürler. ben yanlışlıkla pusulasız versiyonunu almışım sanırım konum sabitleme pusulasızda çalışmıyormuş :( değişim talep edicem artık 2 ayda gelir herhalde.