Spektrum DXe Hakkinda Sorularim.

İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba Spektrum DXe Kumandayi programlamak için kablo gerekiyormuş ve kabloya baktiğimda 70 lira gibi bir fiyat gördum 423 tl verip bide kablo alip
493 tl masraf yapacağima max 500 tl ye bir kumanda almayi tercih ederim dedim fakat şöyle bir problem var 500 Tl ye bana uygun bir kumanda bulamadim. programlayabileceğim bir kumanda olmasi gerekiyor quadcopter için kullanacağim. fikir ve önerileriniz nelerdir paylaşirmisiniz ?

Merhaba,

2. el uygun fiyata biraz daha bütçe koyarak DX7 veya DX8 alabilirsiniz. Her türlü programlamayı yapmanıza yardımcı olur.

Merhaba Furkan , ekranı bile olmayan bir kumandaya o kadar para çok....Radiolink kumandalar quadcopter uçurmak için biçilmiş kaftan , çünkü içinde quad menüsü mevcut...Üstelik fiyat performans oranında harika bir kumanda bana göre...Yurtiçi pilot tr'de vardı ama şu an stoklarında yok görünüyor...
Forum üyelerimizden Levent Uygun abimizde çok temiz görünen bir Radiolink var , hem de lipo bataryalı , fiyatı da gayet uygun gibi , düşünüyorsan bir bak derim... :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Merhaba Furkan , ekranı bile olmayan bir kumandaya o kadar para çok....Radiolink kumandalar quadcopter uçurmak için biçilmiş kaftan , çünkü içinde quad menüsü mevcut...Üstelik fiyat performans oranında harika bir kumanda bana göre...Yurtiçi pilot tr'de vardı ama şu an stoklarında yok görünüyor...
Forum üyelerimizden Levent Uygun abimizde çok temiz görünen bir Radiolink var , hem de lipo bataryalı , fiyatı da gayet uygun gibi , düşünüyorsan bir bak derim... :saygilar:
1 sene var önumde araştirayim o kumandayi, birde seri numarasi olan bi quadcopter parçasi lazim bu shgm kaydini yapmak için quadcopterin seri numarasi ve uretici firma ismi gerekiyor bende mail atarak toplama quadcopteri nasil kaydede bileceğimi sordum bana quadcopter de geçerli bir seri numarasi bulunan bir parçanin seri numarasini ve uretici firmasini girmemin yeterli olacağini söyledi, quadcopterde seri numarasi bulunan bir parça önerebilecek varmi ?

Kumanda Seçimi Hakkinda Sorularim.

şuan RadioLink AT9 Düşünüyorum fakat daha ucuz bir kumanda almayi tercih ederim sizce FlySky FS-T6/ 2.4Ghz kumanda arasinda ne farklar var hangisini tercih etmeliyim ? bide önerebileceğiniz bi kumanda varmi uygun fiyatli ?