Spektrum Menü Switch

İlgi Alanı
Heli
Bu tekerlekli switchi nerede bulabilirim veya nasıl tamir edebilirim?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Berkan Gürsoy
Berkan, anahtar çalışmıyorsa basit bir lehim işi. Anahtarı söküp yenisini lehimleyeceksin.

Resimlerin alt kısmına yazınca görünmesi zor oluyor Mustafa'm . Sorun cümlesini üste taşıyorum @Berkan Gürsoy

Klasik eski kasa DX6 kumanda problemi :( Türkiye'den bulman imkansız. Yurtdışı sitelere bakacaksını ne yazık ki :(
Abi aslında gördüm, okudum anladığımıda düşündüm ancak sorunu anlamadım. Mesela hiç mi çalışmıyor ? Ya da bir tık çevirince 3 -5 tık mı ilerliyor -geriliyor. Ya da basma kısmı mı çalışmıyor ? Orasını anlamadığım için sordum. Belki de ben parçayı yanlış biliyorumdur...

Abi aslında gördüm, okudum anladığımıda düşündüm ancak sorunu anlamadım. Mesela hiç mi çalışmıyor ? Ya da bir tık çevirince 3 -5 tık mı ilerliyor -geriliyor. Ya da basma kısmı mı çalışmıyor ? Orasını anlamadığım için sordum. Belki de ben parçayı yanlış biliyorumdur...
Hocam 3 tur çeviriyorsam birini algılıyor bazen algılamıyor, kararsız yani ayar yapmayı çok zorluyor. Bastırınca da menüye bazen giriyor bazen girmiyor yenisi ile değişmesi şart yani parçalarının.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar
Açıp içini alkolle temizle istersen.

Buton:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Berkan Gürsoy