Su an Adana Funfly Neler oluyor :)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaslar,

Malum RCKOLIK camiasi olarak yaklasik 20 kisi ile yarin Adana'ya kucuk bir cikarma yapiyoruz :laugh: Adana ekibi ile beraber 25-30 kisi falan olacagiz :thumbup:

Donuste insallah bol resimli ve videolu paylasimlarimiz olacak.

Bu konu ile de sizlere ara ara ortamin havasini aktarmaya çalışacağız. Aslinda planda kismi CANLI yayin vardi ama ne yazik ki ucus sahasinda internet yokmus :-\ Resimlerle de olsa katilmak isteyip de bizlerle olamayan arkadaslara ortami bir nebzede olsa paylasmak istiyoruz, ozellikle kebapli kisimlari :lol: :lollol:

Adana donusunde gorusmek uzere :laugh:

[Video]: Adana 1.Geleneksel Funfly :
[Foto]: Adana 1.Geleneksel Funfly :

Sabah 07:00 Sabiha Gökçenden uçuş var. Eminim tum ekip su an yatıyor ama ben hala ayaktayim :) 03:30 kalkmam gerekiyor o yüzden çantalar hazır, ben de yavastan kaçar :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Demek ki bu haftasonu forumu sıkı markaja almamız gerekiyor,hepinize iyi yolculuklar,kırımsız,eğlenceli bir haftasonu diliyorum...

Hadi bakalım , herkese hayırlı yolculuklar ve bol eğlenceler diliyorum...........Tüm dostlara selamlarımızı ilet Mehmedim......... :halay:

Herkese keyifli ucuslar, bol eğlenceler. Kazasız belasız işallah. Foto ve videoları bekliyoruz :)

yolunuz açık olsun abi iyi eğlenceler :thumbup:, valla özeniyorum böyle şeylere ama gelsem otururum akşama dek herhalde :laugh:

İyi yolculuklar, keyifli kırımsız uçuşlar, afiyet olsun şimdiden :laugh:

Başlığı takibe aldık, merakla bekliyoruz %p

Ynt: Su an Adana Funfly Neler oluyor :)

Kazasız belasız donmenizi ve iyi eğlenceler dilerim :)

ah be abi son anda iptal olmayaydı güzel olacaktı :( ama nasip değilmiş bizde haftasonu ömerlide amelelik yapıcaz :)

Hepinize iyi yolculuklar, bol eglenceli ve kirimsiz ucuslar. Gonul isterdi ki biz de orda olalim, ama bi dahakine kaldi artik. Kebaba dikkat ediniz, donuste agirliktan ucaga almazlarsa karismam :D

An itibarıyla check in işlemi tamam, kalkış saati beklenmekte.[emoji3]

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz de uçuşa hazırız

Evet biz de karşılamaya hazırız. Iyi yolculuklar herkeze.

Uzuuuuun ve yorucu bir yolculuk sırasında yorgunluktan uyuyanlarımız oldu :) :)