Su an Eskişehir Funfly-3 Neler Oluyor - 01.07.18 :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok güzel, uçuş dolu bir haftasonu geçirdik. Emre abiye, Ahmet abiye, katılan tüm abi ve arkadaşlara teşekkür ederim :)

Elimde yaklaşık 21gb lık video var. Cumartesi uçuşlarını evden çıkmadan uploada koydum. Bu gece de pazar uçuşlarını koyarım. Bir aksilik olmazsa salı günü hepsini paylaşmış oluruz. Anlayışınız için teşekkürler :)

Çok güzel, uçuş dolu bir haftasonu geçirdik. Emre abiye, Ahmet abiye, katılan tüm abi ve arkadaşlara teşekkür ederim :)

Elimde yaklaşık 21gb lık video var. Cumartesi uçuşlarını evden çıkmadan uploada koydum. Bu gece de pazar uçuşlarını koyarım. Bir aksilik olmazsa salı günü hepsini paylaşmış oluruz. Anlayışınız için teşekkürler :)

Valla Rasim gunes demedin, sicak demedin, yilmadan video cektin. Ellerine saglik :thumbup::thumbup:

Başta Emre kardeşime,Ahmet abi,Rasim kardeşime bizlere gösterdikleri misafir perverlikleri için teşekkür ediyorum. Dolu dolu iki gün geç,irdik, Türker kardeşime kırımı için tekrar geçmiş olsun diyorum. Rasim kardeşime de verdiği emeklerden dolayı çok teşekkürler,sürekli video çekti emek verdi, en yakın zamanda tekrar bir araya gelmek dileğiyle :saygilar::RCKolik::RCKolik:

Yine dolu dolu ve çok keyifli iki gün geçirdik.Başta Emre olmak üzere emeği geçen ve bu güzel buluşmaya katılan bütün arkadaşlarımızın ellerine, ayaklarına sağlık.:thumbup::halay::halay::yuppi::RCKolik:
Görseller içinde Mehmet abi ve Rasim'e ayrıca teşekkür ederiz buluşmanın hiçbir karesi ellerinden kaçmadı.:bravo::thumbup: