T6EHP-E TRAİNER KULLANIMI

Erhan Taşkın

Yeni Uye
Web sitesi
www.instagram.com
İlgi Alanı
Uçak
İyi Günler; Ben elimde bulunan kumanda ile modelimizi havalandırmadan önce alıştırma yapmak istiyorum. Bunu bilgisayarla yapmak istiyorum ama kumandanın Kullanma Kılavuzunda gözetmenin kumandasına bağlı bir şekilde Trainer(eğitim) yapabileceğim yazıyor. Bilgisayarda kullanabilir miyim ve kabloyu nereden temin edebilirim diye sormak istiyorum.

T6EHP-E tipi kumanda

Ekli dosyalar

• GB.png
    GB.png
    166 KB · Görülme: 6
Moderatör tarafında düzenlendi:
Kendi kumandanı kullanmak için dongle satın alman gerekiyor. Detaylar ekte.

Simülatör ile ilgili diğer olası soruların için ise

Hayırlı Sabahlar
Ben herhangi bir dongle kablosuyla simülatör ile kumanda mı kullanabilir miyim? Direkt olarak Radiolink in böyle bir ürününü bulamadım ve simülatör ile birlikte alırsam bütçem buna yetmeyecek.

Merhabalar ben radiolink t6ehp-e aldım bir araştırma yapmadan bunu sabit kanatlıda kullanmam gerek ne yapabilirim ?

Hayırlı Sabahlar
Ben herhangi bir dongle kablosuyla simülatör ile kumanda mı kullanabilir miyim? Direkt olarak Radiolink in böyle bir ürününü bulamadım ve simülatör ile birlikte alırsam bütçem buna yetmeyecek.

Erhan Merhaba,
Gerek bahsettiğin kumanda gerekse başkaları için bir adet SİM DONGLE seti edinmen yetecektir. Bu setlerin içinde birkaç değişik simulasyon programı da beraber gelir. Biraz araştırırsan hem Türkiye'de hem de yurt dışından temin edebilirsin. Forumda bile satan birileri vardı. Forumu bir ara olmadı RCPANO ya bak daha da olmadı ALİEXPRESS, BANGGOOD gibi sitelerde mevcut.:RCKolik: