Tanışma-Arda

arda

Kıdemli Uye
Merhaba arkadaşlar ismim Arda. Ankara'da ikamet ediyorum.Yaklaşık 2 senedir model helikopterler ile ilgileniyorum. Klon Trex 500 modelim,HBK3,VL911 ve özelikle bu sitedeki yorum ve inceleme videolarından sonra almış olduğum V922 modellerim var.

Tanışma-Arda

Hoş geldiniz sefa getirdiniz :saygilar:

Tanışma-Arda

Aramıza hoşgeldin Arda. Umarım forumumuzda faydalı bilgiler bulur ve keyifle vakit geçirirsin. :saygilar:

Tanışma-Arda

hoşgeldin aramıza

Tanışma-Arda

Hoşgeldiniz Arda Bey , forumun keyfini çıkarın ve gerçekten usta modelci arkadaşlarımızın bilgilerinden faydalanın.Selamı sabahı da eksik etmeyin.Tekrar hoşgeldiniz... :saygilar:

Tanışma-Arda

Teşekkürler , hoşbulduk :)

Tanışma-Arda

Hoşgeldiniz Keyifli Forumlar... :saygilar:

Tanışma-Arda

hoş geldin arda.bende yeniyim yaklaşık bir hafta oldu.forumda tüm arkadaşlar her konuda yardımcı oluyor.ben bile 3 tane servo taktım şimdi helinin ayarlarını yapmaya çalışıyorum.senin içinde çok faydalı olacağına inanıyorum.tekrar hoş geldin.

Tanışma-Arda

Hosgeldiniz Arda Bey, keyifli forumlar ;) Bu arada V922 ile aranız nasıl, memnun musunuz ??

Tanışma-Arda

Teşekkürler. Hoşbulduk arkadaşlar :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hosgeldiniz Arda Bey, keyifli forumlar ;) Bu arada V922 ile aranız nasıl, memnun musunuz ??

Hoşbulduk.Mehmet Bey.

v922 hakkında ,

Bugün , geniş sport alan turları yapma şansım oldu ve performansından oldukça memnun kaldım.Helinin boyutları oldukça küçük olmasına rağmen hiç bir oryantasyon problemi yaşamadım.Hafif rüzgardan ise hiç etkilenmedi diyebilirim.

3d olarak ise ters uçmak için performansını gayet yeterli buldum %p Bu konuda çok bir beklentim olmadığı için fazla zorlamayı düşünmüyorum zaten.

Tanışma-Arda

O zaman V922 ile mutlusunuz, sizi hayal kırıklığına uğratmadı diyebiliriz yani ;)

Tanışma-Arda

Kesinlikle.Tamamen sitedeki inceleme videolarınız sayesinde almış olduğum bir heli diyebilirim.

Bu konuda sizlere ayrıca teşekkür ederim.

Ynt: Tanışma-Arda

Bende v922 yi sizin sayenizde aldım ve sizlerden çok şey öğreniyorum yardımlarıniz için hepinize teşekkür ederim

Tanışma-Arda

Arda Erkan' Alıntı:
Kesinlikle.Tamamen sitedeki inceleme videolarınız sayesinde almış olduğum bir heli diyebilirim.

Bu konuda sizlere ayrıca teşekkür ederim.

akan tekin' Alıntı:
Bende v922 yi sizin sayenizde aldım ve sizlerden çok şey öğreniyorum yardımlarıniz için hepinize teşekkür ederim
Rica ederiz arkadaşlar ;) Ekip olarak sizlere faydalı olabiliyor isek ne mutlu bize :thumbup: