Tanışma Cemil Özdemir

GAKKOŞ

uçan balıkçı
:)p MERHABALAR BEN CEMİL ÖZDEMİR AKİFER BÜNYESİNDEN BORU HATTI İŞLETME EKİP LİDERİ ANKARADA BÜYÜMÜŞ AMA KÖK OLARAK ELAZIĞ GAKKOŞ'LARDANIM
SİTENİZE TÜRKER AKKGÜN SAYESİNDE KATILDIM MERAKIM HELİKOPTER UÇURMAK BAKALIM NE OLACAK ASLINDA HOBİ OLARAK BALIKÇILIKLA İLGİLENMEKTEYİM AMA Bİ DE BUNA BAKALIM DEDİM VE BURADAYIM YAŞ DİYORSANIZ 48 VE EMEKLİ ÇALIŞANLARDANIM DAHA ÖNCE DENİZ TEKNESİ KULLANMIŞLIĞIM VAR AMA BASİT KUMANDALARLA ELİM BU İŞLERE YATKINDIR BAKALIM ÖNCE SİMÜLE İLE BAŞLAYIMDA GÖRECEĞİZ
BU ARADA MEHMET KÜÇÜKSARI BEY'İDE TANIYORUM ONUNDA YAPMIŞ OLDUĞU BAZI UÇUŞLARI SEYRETTİM GÜZEL UÇUYOR BENİ KISKANDIRDI ONUNDA SAYESİNDE BİRAZ HEVESİM DOĞDU
NEYSE BU KADAR ŞİMDİLİK YETER HERKESE SLM ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Cemil Bey aramıza hoşgeldiniz,

Öncelikle yeni hobiniz hayırlı olsun diyelim. :thumbup: Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız size elbette. ;)
Artık tuttuğunuz balıkların bir kısmınıda uçuş pistinde mangalda değerlendirmek durumunda kalabilirsiniz yalnız. :lollol:

Buluşmalarda görüşmek üzere. :saygilar:

Vay be Cemil Bey hosgeldiniz sefalar getirdiniz :thumbup:

Sağolsun benim uçuşlarım ile etkilendiğini ifade etmiş ama esas Türker kardeşimdir bu hobinin tohumlarını atan ;) Benim ancak V922 ile çim sahadaki Ters uçuşların küçük bir katkısı olmuştur en fazla.

Simulasyon çalışması ile kendimi bir deneyeyim diyorsan, zaten olay bitmiştir. :bravo:

Şimdiden hayırlı olsun yeni hobin, yeni maceran %p

Hoşgeldiniz Cemil Bey, Keyifli forumlar...

Tanışma Cemil Özdemir

Teşşekürler beyler bende aranıza katılmak için ve hatta belkide sizinle yarışmak için heveslendim göreceğiz türker ciğim balıkları mangal falan diyorsun ama biz genelde eve bile getirmiyoruz buralarda olursa neden olmasın ama bu iş beni fazla tutarsa ona pek zaman ayıramam belki bakacağız söz veremiyorum

saygılar herkese :thumbup: