Tanışma: Ergün "Nightsinger" Gürer

Nightsinger

Çalışkan Uye
Herkese selam. Yaklaşık 1.5-2 yıl aradan sonra hobiye tekrar geri dönüyorum. Bu durumda "tekrar" tanışmak bence gerekli :)

Adı : Ergün
Soyadı : Gürer
Nereden : İzmir - Manisa - Ardahan
Mesleği : Operator Doktor (Üroloji), Dalış Eğitmeni
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : Helikopter
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: Var, fena değildir. Son uçuş videolarımdan biri (2013)
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Arkadaş
Kullandığım Model(ler) : Wl Toys v911, Blade NanoCPX, Blade 130x, Tarot 450 DFC, Tarot 500 FBL, Outrage Fusion 50 12S

Tekrar hoşbulduk!!!

Vadaaa ... tekrar hoşgeldin Ergün :).

Ergün Bey aramıza hoşgeldiniz. :saygilar:

Hoş geldin ergün hocam. :saygilar:

Hoşgeldiniz Ergün bey...

İkisinin ortasını bulayım o zaman :D

Hosgeldin Ergün abi geri donmene cok sevindim :) Bulusmalara bekliyoruz :)

Tekrardan hoşgeldin Ergün hocam. :)

Ergün hoşgeldin yararlı yazılarına burada devam etmen dileğiyle öbür forumda ilgiyle yazılarını okur takip ederdim.[emoji4]

Hocam şimdi ben yeni başlıyorum 100 lira bütçem var , ingilizcem sular seller gibi , biatch nedir biliyorum . Lehim yapmaktan hoşlanırım akşam penselerimle yatarım. Sizce hangi modeli almalıyım :lollol: :lol:

İlker Sönmez' Alıntı:
Hocam şimdi ben yeni başlıyorum 100 lira bütçem var , ingilizcem sular seller gibi , biatch nedir biliyorum . Lehim yapmaktan hoşlanırım akşam penselerimle yatarım. Sizce hangi modeli almalıyım [emoji38]lol: [emoji38]
Bir aspirin al yat sabaha hiçbir şeyin kalmaz yok kesmez diyorsan apranax forte tavsiye ederim.[emoji16]

Ergün hoşgeldin, mangalda tek porsiyonluk yerimiz kalmıştı oda doldu, buluşmalara bir kişi daha gelirse artık büyütmek lazım mangalımızı, çoğaldık :D

İlker Sönmez' Alıntı:
Hocam şimdi ben yeni başlıyorum 100 lira bütçem var , ingilizcem sular seller gibi , biatch nedir biliyorum . Lehim yapmaktan hoşlanırım akşam penselerimle yatarım. Sizce hangi modeli almalıyım :lollol: :lol:

Şöyle geçin bi muayene edelim. %p