tanışma-Ishak Parmak

ishak parmak

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar herkese merhaba, ben trabzon akcaabat dan ishak parmak belki çok yoğun olmaz ama arasıra burda sizlerle yazışmak isterim.Modellerim bir kısmı sattım şimdi yeni (sıfır)gasser conversion yaptım trex 600 ve jr xg8 telemetri kumandam var . :saygilar:

Ynt: tanışma

ishak parmak' Alıntı:
Arkadaşlar herkese merhaba, ben trabzon akcaabat dan ishak parmak belki çok yoğun olmaz ama arasıra burda sizlerle yazışmak isterim.Modellerim bir kısmı sattım şimdi yeni (sıfır)gasser conversion yaptım trex 600 ve jr xg8 telemetri kumandam var . :saygilar:
Merhaba Ishak Bey, hosgeldiniz :)

Değerli katkılarınızı her zaman bekleriz. Bu arada yeni modeliniz şimdiden hayırlı olsun. :thumbup:

Ynt: tanışma-Ishak Parmak

Merhaba İshak Bey,

Aramıza hoşgeldiniz. Özellikle XG8 çok ilgimi çekti. Telemetri özellikli bir kumanda edinmeye karar verdiğimde uzun süre incelemiştim bu kumandayı.

Yazılarınızı merakla bekliyoruz. :saygilar:

Ynt: tanışma-Ishak Parmak

ishak parmak' Alıntı:
İshak Bey aramıza hoşgeldiniz.Diğer forumlarda görüyordum sizi , dilerim buraya da ayrı bir renk katarsınız. :saygilar: