Tanışma : Kıvanç

kikocan

Yeni Uye
Adı : Kıvanç
Nereden : İstanbul
Mesleği : Bilgisayar Müh.
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..) : Heli
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: 1 ay
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : İnternet
Kullandığım Model(ler) : Blade mCPx ve Nano CPx

Merhabalar, aranıza yeni katıldım. RC konusunda böyle bir forum yaptığınız için teşekkürler.

Merhaba Kıvanç Bey,
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. :saygilar:

Bende de Blade McpX V2 var, nano ile arasındaki farkı çok merak ediyorum.
Yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun olurum. :)

Aramıza hoşgeldiniz Kıvanç bey , mikro da olsa güzel bir donanımınız var sanırım.Forumun keyfini çıkarın , :saygilar:

Hosgeldiniz Kivanc Bey,

Micro konusunda en tecrubeli forumdasiniz :laugh: Simdiden keyifli forumlar ;)

Teşekkürler, hoşbulduk.

@Mehmet Küçüksarı
1 ay içerisinde mCPx'i kırma konusunda baya bir tecrübe kazandım :)

@Türker Akgün
Bendeki v1. Çok teknik detayla aralarındaki farkları anlatacak kadar tecrübem yok. Şu an için hover'da tutmakla uğraş veriyorum. Nano daha stabil ve daha kolay kontrol edilebilir durumda benim için. Ev içerisinde kullanmak için nano tercih edilebilir.

Phoenix ve Real Flight simülatörlerini indirdim. USB kumandamı sipariş ettim, gelince her ikisini de yükleyip deneyeceğim. mCPx'in kuyruğunu kırıp tamir ettirdim. Nano'nun kuyruğunda çarpmalardan dolayı sorun oldu sanırım, heli kendi kendine dönmeye başlıyo havadayken, yeni kuyruk sipariş ettim onu bekliyorum. Bu olanlardan sonra bir süre gerçek hayatta kullanmayı bırakıp, simülatörde tecrübe edinerek bütçemi korumaya karar verdim :thumbup:

Kivanc' Alıntı:
......Bu olanlardan sonra bir süre gerçek hayatta kullanmayı bırakıp, simülatörde tecrübe edinerek bütçemi korumaya karar verdim :thumbup:
Çok yerinde bir tespit, ne kadar çok sim o kadar az para harcamak demek :laugh: ;)

Ynt: Tanışma : Kıvanç

Foruma hoşgeldiniz kıvanç bey