tanışma ve bilgi alma

altuğ

Yeni Uye
herkese merhabalar.. ismim altuğ halis.. istanbulda oturuyorum.. internet haber editörlüğü yapıyorum... yaşım 40

ben eğer bir bilgisi olan varsa quadrocopter ya da hexacopter hakkında bilgi almak istedim.. öncelikle şunu söylemek isterim, RC model kullanma hakında hiç ama hiç bir bilgim yok... ama merak saldım ve eğlenceli bir hobi olarak görüyorum... quadrocopter nasıl kullanırım, bir kursu var mıdır, nasıl edinebilirim... başlangıç seviyesinde hangi modelleri önerirsiniz... bunlar hakkında bilgi almak istedim... cevaplarsanız sevinirim :).. teşekkürler

Merhaba Altug bey,

Oncelikle Aramiza hosgeldiniz. Quadro konusunda ciddi iseniz yani modelci olarak olaya yaklasiyorsaniz dogru yerdesiniz. Forum olarak kisiye ozel degil de sistem olarak paylasimlarda bulunuyoruz. Bu nedenle sordigunuz sorular ve Cok daha fazlalari zaten daha onceden detayli bir sekilde ele alindi. Size sadece yeterince zaman ayirip okumak kaliyor. Mesela su konulardan baslayabilirsiniz ;)

tanışma ve bilgi alma

çok teşekkür ederim.. yeni olduğum için forum hakkında pek bir bilgim yoktu.. detaylı bir şekilde inceleyeceğim.. çok teşekkür ederim :)

tanışma ve bilgi alma

Altuğ Bey hoşgeldiniz. :)

tanışma ve bilgi alma

Altuğ bey hoşgeldiniz. Keyifli forumlar.

tanışma ve bilgi alma

Hoşgeldiniz Altuğ Bey,

Keyifli forumlar. :saygilar:

tanışma ve bilgi alma

Yeni konu olarak mesaj taşınmıştır.