tanışma

tanışma

muhammed süleyman çelik' Alıntı:
abi sana özelden msj attım bi bakarmısın bide 6 kannalı olupta 4 kanallı olarak kulana bilecegim bi heli varmı boyutu biraz büyük olursa iyi olur :D

öyle bir model yok maalesef

tanışma

pki abi v911 alırsam yurt dışından gümrü ge takılma ihtimali varmıdır ?

tanışma

pki abi v911 alırsam yurt dışından gümrü ge takılma ihtimali varmıdır ?

gümrüğe takılmaz sıkıntı çıkmaz çok pahalı değil v911 ;)

tanışma

o zman abi başka bi secenek yoksa onu alayim büyük alamadık bari küçük alalım ilerde büyük alırım vea bitane büyük görsem alırım senin bildigin varsa büyük söyleye bilirsin abi

tanışma

Hoşgeldin Muhammed,

Keyifli forumlar...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

tanışma

V977 6 kanallı ama 4 kanal olarak da kullanılabildiği söyleniyor.

tanışma

abi sana özelden msj attım bi bakarmısın bide 6 kannalı olupta 4 kanallı olarak kulana bilecegim bi heli varmı boyutu biraz büyük olursa iyi olur :D
Muhammed şöyle bir heli henüz yapılmadı :laugh: (Yanlış anlama şu saydıklarım hepimizin istediği şeyler :D )

- Büyük olsun
- Rüzgarlı havalarda da rahat uçsun.
- Dayanıklı olsun
- Ucuz olsun
- Havada uzun süre kalsın
- Uçurması kolay olsun ama istediğim her hareketi de yapsın....

O yüzden yerinde olsam tecrübere kulak verirdim ;) Ama deneme yanılma da bir yöntemdir, yeter ki maliyetini ve zaman kaybını göze al :)

tanışma

hoşgeldin muhammed abi ben dh forumdan yener44-Ahmet keyifli forumlar tecrübelere kulak vermeni öneririm iyi akşamlar. Bu arada v911 alırsan kuyruk motoru al mutlaka

tanışma

h.buldul :D eee şimdi 6 kannalımı aliyim yoksa v911 mi net olarak tecrübeli bi abimizden bilgi istiyorum

tanışma

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Merhaba Süleyman Bey. Öncelikle hoş geldiniz.

Forum olarak pek 4 kanal heli tavsiye etmiyoruz. Onun yerine simulator ve sonrasında 6 kanal bir heli veya 6 kanal bir mikro tavsiye ediyoruz.
4 kanal heli biraz zaman ve para kaybı. Ama ben illa 4 kanal alacağım dıyorsanız da bir tek V911 tavsiyemizdir. V912 gibi büyük olan 4 kanallar bize göre pek uygun degil. Zaten bu nedenle V912 ile ilgili herhangi bir bilgi be paylaşım yok forumumuza.

emre akyol' Alıntı:
ben v 912 den kuzenime almıştım uçuruyor yaz günleri ama ne yalan söyliyim ben tavsiye etmiyorum v 912 ya da v913 ü büyük ve hantal modeller....rüzgar alır götürü baş edemezsiniz........ama tavsiyem bir v922 rtf almanız ....yanında da bir usb dongle alın önce bilgisayarda sim çalışın 922 kumandasıyla daha sonra v922 yi uçurun derim...

Cahit Kaş' Alıntı:
Merhaba foruma hoşgeldin. Şu an bu mesajı Diyarbakırdan yazıyorum. Ama Mardinde ikamet ediyorum.

Benim de tavsiyem 6 kanal olacak ama yine de siz bilirsiniz.

Netlik konusunda mı yoksa tecrübe konusunda mı bir eksiklik var acaba yukarıdaki mesajlarda :rolleyes: :rolleyes: Daha nasıl net bir tavsiye istiyorsunuz Muhammed Bey

tanışma

Abi bence bir quad al quadlar daha sağlammış ve daha stabil yanında da thk nın sim kumandasını al sime çalışırken quad senin sıkılmanı önler kendine güvendiğin zamanda 6 kanal alırsın benim tavsiyem bu yönde ama yinede sen bilirsin.

tanışma

mehmet bey tavsiyenize uycam we 6 kannalı alcam onun kumaldasıylada simulatör dersi alırım :D