Tanışma

Tevfik Sıkılı

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar ismim Tevfik , bende bu hobiye birçoğumuz gibi piyasada satılan ve 3.5 kanallı diye tabir edilen koaksiyel helikopter almamla başladım ve kırımla birlikte ise hobi forumlarıyla tanışmış oldum, uzun zamandır burada olmama rağmen inceleme,araştırma safhasında olduğum için tanışma konusu açmamıştım artık tanışma vaktinin geldiğini hatta geç bile kaldığımı düşünüyorum, bu forumu kurup bu hobiye gönül vermiş bizleri aydınlattıkları ve bilgi sahibi olmamızda büyük pay sahibi olan kurucuları ve burada bilgilerini paylaşarak gelişmemizde emeği olan herkese teşekkür ederim, buradaki video anlatımlı simülasyon derserlerinin de gerçekten çok yararlı olduğunu düşünüyorum ve saygılar sunuyorum. :thumbup:

Tanışma

Merhaba Tevfik Bey, az önce battım tam 1 yıl olmuş üye olalı :D O yüzden size hosgeldiniz demiyeceğim "Merhaba ve Selamlar" diyeceğim ;)

Forumun faydalı olduğunu duymak, gerçekten bizleri çok mutlu ediyor, güzel geri bildirim için teşekkür ederiz :RCKolik:

Tanışma

Merhaba Tevfik Bey,

Biraz zaman almışta olsa sessizliği bozarak selam vermeniz ve güzel yorumlarda bulunmanız bizi mutlu etti. :RCKolik:

Keyifli forumlar dilerim. :saygilar:

Tanışma

Hoş geldiniz Tevfik Bey :saygilar:

Keyifli forumlar ve uçuşlar dilerim %p

Tanışma

Tevfik bey hoşgeldiniz :thumbup:

Tanışma

Hoşbulduk, teşekkür ederim Recep bey.

Tanışma

Adana'dan merhaba Tevfik bey. :saygilar:
Foruma ve aramıza hoşgeldiniz %p Keyifli forumlar dilerim,tanıştımıza memnun oldaum. :RCKolik:

Tanışma

SIRRI TABAKOĞLU' Alıntı:
Adana'dan merhaba Tevfik bey. :saygilar:
Foruma ve aramıza hoşgeldiniz %p Keyifli forumlar dilerim,tanıştımıza memnun oldaum. :RCKolik:
Teşekkür ederim Sırrı Bey, bende memnun oldum.