tanışma

İlgi Alanı
Hepsi
merhaba;

ismim oguzhan
istanbul beylikdüzü
insaat muhedisi
2008 /2009 trex 450 v2 bi helim vardı ama cok ılerletemeden satmak zorunda kaldım..fazla bi tecrübem yok yani..
daha büyük ve stabil bir heliyle daha kolay ogrenecebılcegımı dusunuyorum...

suan trex 600 fbl brain üniteli bi model var..
JR xg 11

tanışma

Hoşgeldiniz, işte tanışma konusunun önemi. Zaten 600 sahibi olduğunuzu bilsek, diğer konunuz o şekilde gelişmezdi. Hak verirsiniz ki, damdan düşer gibi goblin 770 alıcaksınız sandık :D

tanışma

Hoşgeldiniz Oğuzhan Bey , Emre beyin dediği gibi tanışma konusunun önemi artık sayenizde iyice anlaşılmış oldu.Öbür türlü daha eline model bile almamış kişilerin benzer soruları gibi yorumlanıp , böyle matrak geçilme durumu ile karşı karşıya da kalınabiliyor .Neyse , umarım yapılan şakaları özelinize yorumlamamışsınızdır.
450'yi uçuramadan satmanıza üzüldüm , 600 sınıfı ile pilotajınız daha iyi olmuştur diye düşünüyorum.770 gibi bir hedefiniz var ise , 600'le pilotajınızı iyice pişirmenizi tavsiye ederim.Çünkü yine arkadaşların uyarısını hatırlatmak zorundayım , 770 kesinlikle ölümcül bir makinadır.Hoş 600 de masum sayılmaz.
Forumun keyfini çıkarın...... :saygilar:

tanışma

Teşekkür ederim arkadaşlar... hepimiz zevk için yapıyoruz... ticari kazanç sağlayan yok aramızda nasıl olsa... art niyet aramadım ; fazla üzerinde durmadım.. mesajı düzeltmeye çalıştım... %p
konuyla alakası yok ama NO PAİN NO GAİN ... :RCKolik:

tanışma

Hoşgeldiniz [emoji1]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tanışma

Hoşgeldiniz, keyifli forumlar

GT-N7100 cihazımdan gönderildi