Tareq'den Değişik Bir Fantazi : Yatar pozisyonda Heli Show

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Tareq de herhalde kendince heyecan olsun diye, bu sefer yatar pozisyonda uçuş yapmış :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu kadar profesyonel olup bir o kadar da mutevazi olmak Tareq e ozgu bisey olsa gerek! Yakinda amuda kalkip da kullanirsa, sasirmam :)

Erman Yaman' Alıntı:
Bu kadar profesyonel olup bir o kadar da mutevazi olmak Tareq e ozgu bisey olsa gerek! Yakinda amuda kalkip da kullanirsa, sasirmam :)
Gercekten çok doğru bir tespit %p
Gecen sene kendisi ile tanışma imkanını buldum. Guler yüzlü ve çok mütevazı bir insan :)

Valla ben Türkeri izlerken daha çok zevk alıyorum, bu adam yusufçuk gibi uçuruyo bişey göremiyorum :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Erman Yaman' Alıntı:
Gercekten çok doğru bir tespit %p
Gecen sene kendisi ile tanışma imkanını buldum. Guler yüzlü ve çok mütevazı bir insan :)

Ben de arada bir kendisine sorular soruyorum, gayet samimi bir sekilde cevapliyor :)

Erman Yaman' Alıntı:
Ben de arada bir kendisine sorular soruyorum, gayet samimi bir sekilde cevapliyor :)
Facebook üzerinden mi peki :rolleyes:

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Valla ben Türkeri izlerken daha çok zevk alıyorum, bu adam yusufçuk gibi uçuruyo bişey göremiyorum :D
Aman Yavuz ne yaptın sen. ??? Bende onun ondabiri kadar pilotaj olsa yeter bana. :laugh:

Ben Daha Düz İnvert Yapamıyorum Nerdeyse :lollol: