Tasarla Yap Uçur 2017 Yarışması Açıklandı

Herkese merhaba uzun zamandır merakla beklediğim geçen sene 3.olduğum tyu yarışması açıklandı görevler geçen seneye göre fazla kolay olmuş.

Geçen seneye göre güzelliği ise drone kategorisi eklenmiş ve ferdi olarak sadece drone da yarışılabiliyor.

İlginizi çektiyse ve katılmayı düşünürseniz buradan ilerlememizi göstermeden söylemenin gayet güzel olacağını düşünüyorum.

Yarışma şartnamesi ektedir. İyi çalışmalar.. :saygilar: :RCKolik:

Selam,

Hakemler ve pilotlar Bursa bilim ve Teknoloji Merkezi ve Bursa model uçak kulübü üyelerinden olacaktır diye bir not var.

Pilotlar diye kasıt yarışmacılar olsa gerek?

Düzeltme: Yarışmacıların BUMUK üyesi olma zorunluluğu yokmuş arkadaşlar az önce öğrendim.

Haftaya teknik rapor teslim tarihi var sabah akşam teknik rapor yazıyorum öte yandan yarışma uçağım hazır teknik rapor işi bitince yedeğini yapmayı düşünüyorum.
Eskişehir'den 4 takım katılım sağlanacak birbirimizle sürekli fikir alışverişi ve yardımlaşma halindeyiz. Yaptığım modeli göstermek çok istiyorum fakat en erken yarışma haftası yada yarışmadan sonra gösterebileceğim.

Var mı aramızdan katılan ?

Yarışmada şimdiden başarılar Nezih :bravo: Yarışma sonrası modeli mutlaka paylaşmanı rica ederiz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tam bana göre. Yapılan modellerin uçması, uçtuktan sonra yer inmesi şart değilse katılabilirim. :thumbup:

Başarılar Nezih, bakalım bu sene nasıl geçecek. :)

Haydi başarılar Nezih. Bu sene daha da iyi bir derece alacağına inanıyorum. :)

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için :saygilar: İnşallah bize yakışır bir dereceyle dönüp tekrardan bilgilendirme yapacağım. :RCKolik:

Başarılar Nezih :) O kupa Eskişehir'e gelecek %p %p %p

Rasim Öztürk' Alıntı:
Başarılar Nezih :) O kupa Eskişehir'e gelecek %p %p %p
İnşallah abi ama yarama tuz basmasaydın iydi :laugh: Yarışmada 2 senedir maalesef kupa değil sadece büyük boy maddi ödülün bulunduğu dekont veriliyor :(

Şimdiden Başarılar Dilerim Nezih Bey.

Şuan Bursa'da otel odasından yazıyorum,yarın son uçuşlar gerçekleştirilecek. Zaman zaman yağış olsa da fırsat oldukça uçuşlar yapılıyor ve en önemlisi ben bütün görevleri yapabileceğimin en iyisi olacak şekilde bitirdim. İnşallah bi aksilik olmazsa kürsü gözüküyor. Saygılarımla :saygilar: :RCKolik:

Hadi bakalım ,inşallah hayırlısıyla dereceni görürüz Nezih. %p

Nezih ŞENSOY' Alıntı:
Şuan Bursa'da otel odasından yazıyorum,yarın son uçuşlar gerçekleştirilecek. Zaman zaman yağış olsa da fırsat oldukça uçuşlar yapılıyor ve en önemlisi ben bütün görevleri yapabileceğimin en iyisi olacak şekilde bitirdim. İnşallah bi aksilik olmazsa kürsü gözüküyor. Saygılarımla :saygilar: :RCKolik:

Süper :bravo: :thumbup:

:bravo: Yarın hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk