Tavsiye lütfen

Raptoid

Yeni Uye
Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım bir heves ettim yukardan drone ile çekim yapmak istiyorum.

biraz araştırdım gimbal ile sj4000 kullanabiliceğim telefon yada ipad le goruntusunu gorebilicegim bir quadcopter arıyorum ne tavsiye edersiniz 2. elde olabilir

Tavsiye lütfen

selamlar Hakan bey,

Drone konusunu pek bilmiyorum fakat Quad olarak bunu tavsiye edebilirim:

veya

Tavsiye lütfen

Hakan Bey, şu konuları inceleyerek başlayabilirsiniz.

Tavsiye lütfen

Teşekkürler yanıtlarınız için dediklerinizi hemen inceliyorum

Tavsiye lütfen

Ümit Piriştina' Alıntı:
selamlar Hakan bey,

Drone konusunu pek bilmiyorum fakat Quad olarak bunu tavsiye edebilirim:

veya

Ümit bey,

Dedikleriniz çok pahalı değilmi max 1000 TL civarı bir şeyler tavsiye edemezmisiniz?

Tavsiye lütfen

bu ürün sizce nasıldır?

Tavsiye lütfen

tam aradığınız gibime geliyor,tavsiye olarak get'li alım yapın her iki tarafında yararına olur

Tavsiye lütfen

Ümit Piriştina' Alıntı:
tam aradığınız gibime geliyor,tavsiye olarak get'li alım yapın her iki tarafında yararına olur
Fiyat olarak nasıldır peki ?

Tavsiye lütfen

Hakan Bey bu hobi acele etmek hem hataya hem gereksiz para kaybına sebep olur. Bence hiç acele etmeyin ve konuları okuyup bu işin mantığını çözmeye çalışın.

Tavsiye lütfen

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Hakan Bey bu hobi acele etmek hem hataya hem gereksiz para kaybına sebep olur. Bence hiç acele etmeyin ve konuları okuyup bu işin mantığını çözmeye çalışın.

tamamen katılıyorum birde hazır modellerde dikkat etmeniz gereken birşey daha var uçuş süresi havadan kayıt yapmak istediğinize göre uçuş sürelerinide dikkate alın derim
bende yeni başlıyorum bu hobiye bazı parçalarda acele ettiğimi anladım çok bir kaybım olmadı ama yinede bazı parçaları yanlış aldığımı anladım

benim tavsiyem orjinal ürünler harici biraz daha modifiye edilebilir ürünlere bakın derim