Titan X50 Kamera Tertibati

Evrim Sutel

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.mrsutel.com
İlgi Alanı
Uçak
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Buda ekistira :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir TT hayranı olarak teşekkür ediyorum paylaşım için. Yalnız helinin ayaklarını görmektense rotorunu görmeyi isterdim.
Bir de skidlere taktığınız metal çubuklar dikkatimi çekti. Eğer sert inişlerde kırılmasın diye taktıysanız ben önermem. Bu şekilde bütün yük frameye biner ve frame çatlayabilir.
Ben daha önce kırılan plastik iniş takımlarını atıyordum. Şimdi sağlam bir yapıştırıcıyla yapıştırıp kullanıyorum.

Cahit abi yanlis anlasilma olmasin tertibati ben takmadim, Youtube da gordum paylasayim istedim %p

Bu arada Skid'de orjinalde olmayan demir cok iyi dusunulmus, skid kirilmasina birebir bir, esnemesse kirilmaz gibi, bende yapacagim diyordumki senin uyarinda simdi yerinde ve vazgectim,

Evrim bey merhaba , paylasim icin elinize saglik ... bende Eski bir X50E kullanicisi ve yeni E700 kullanicisi olarak gerci daha adam akilli kullanamadik TT cok farkli ve keyifli bir modeldir cidden .. sanirim burda acmistik X50 ile ilgili bir konu , X50 nin kendi orjinal skidleri zayif degil 5 para etmez dicem olmicak direnc gostericek bi yapida degil ufacik sert inis te gidiyor :)

O yuzden ben bu sorunu G4 skidi kullanarak skidleri matkap ile deliyorum :) oyle takiyorum makine inis takimi hem daha saglam oluyor hemde alcak profil oldugunda cok daha sexi ve guzel gozukuyor .. siddetle tavsiye ederim hem saglam hem cok guzel ..

byedz' Alıntı:
Evrim bey merhaba , paylasim icin elinize saglik ... bende Eski bir X50E kullanicisi ve yeni E700 kullanicisi olarak gerci daha adam akilli kullanamadik TT cok farkli ve keyifli bir modeldir cidden .. sanirim burda acmistik X50 ile ilgili bir konu , X50 nin kendi orjinal skidleri zayif degil 5 para etmez dicem olmicak direnc gostericek bi yapida degil ufacik sert inis te gidiyor :)
Aynen Ediz ne zaman görebileceğiz bu E700 ?? Model beklemekten eski de valla :D

Vallahi oyle gercekten,

Ben sert indim saniyordum ama birkac hafif sert iniste yaniyor o skidler, 1 tane pale mal oldu bana bir kirilmasi,
Bende eski Raptor 50 nin ici dolu olan skidden aldim forumdan saolsun bir kardesimden, oyle cozum buldum simdilik,

Bir Raptorcular daha dogrusu Thunder Tiger cilar toplanalim yahu, Mini Titan, Titan, Raptor bir gelelim bir araya,
E700 ile bir foto cekilelim,

Haa bu arada onemli konu Thunder Tiger in bir parçası varki Skid'i aratir oda Main Gear,
Ya kardesim vidayi hafif fazla sikmakla o main gear alt tarafindan çatlarmi yaaa ? 1 degil 2 degil, isin aksisi main gear vidasinida iyi taktigindan emin olmak zorundasin,

G4 ün ana dişlisi çok sağlam. Hatta diğer dişlileri de öyle görünüyor. Bu arada benim skidler farklı renkte. Gerçi elimde şu an mevcut ama şimdilik böyle kullanıyorum.
Benim kanopi de artık kozmetik açıdan sorunlu birkaç kırımdan sonra. Ben de hep temiz tarafından fotoğraf çekiyorum.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aynen Ediz ne zaman görebileceğiz bu E700 ?? Model beklemekten eski de valla :D

Abi modelde disli siyirma sikintim vardi belki bilirsin , sorunun motor safti battaldan aldigimda gobline uysun diye safti kesmisti , bende saft kisa oldugundan saftin altina denk gelen rulmanli blogu takmiyordum ... disli siyirma sorunun sanirim ucus esnasinda blok olmadigindan esniyordu simdi yeni saft siparis ettim gelmesini bekliyorum o gelince hakkiyla bi maiden ucusu yapicaz :)

Evrim SUTEL' Alıntı:
Vallahi oyle gercekten,

Ben sert indim saniyordum ama birkac hafif sert iniste yaniyor o skidler, 1 tane pale mal oldu bana bir kirilmasi,
Bende eski Raptor 50 nin ici dolu olan skidden aldim forumdan saolsun bir kardesimden, oyle cozum buldum simdilik,

Bir Raptorcular daha dogrusu Thunder Tiger cilar toplanalim yahu, Mini Titan, Titan, Raptor bir gelelim bir araya,
E700 ile bir foto cekilelim,

Haa bu arada onemli konu Thunder Tiger in bir parçası varki Skid'i aratir oda Main Gear,
Ya kardesim vidayi hafif fazla sikmakla o main gear alt tarafindan çatlarmi yaaa ? 1 degil 2 degil, isin aksisi main gear vidasinida iyi taktigindan emin olmak zorundasin,
abi su sekilde yap en iyi bende oyle yaptim zaten kilitli somun atiyorsun oraya modelin ustunden cikar disliyi disarda disi esnemiyecek sekilde iyice sik vidanin olcusunu al , somonun 1-2 m disina gelicek sekilde hizaladikdan sonra kes :)

Ben sadece otorotasyon dislisini cok siktigimdan dolayi catlatmistim o ara elimde de olmayinca dremel ile + hizali olucak sekilde diger yanlardan actim ve sorunsuz ca kullandim ...

Bu arada insallah TT ciler olarak toplanalim cok guzel olur aslinda yaz bitmeden guzelce bi organizasyon yapsak cok iyi olur ..

byedz' Alıntı:
Abi modelde disli siyirma sikintim vardi belki bilirsin , sorunun motor safti battaldan aldigimda gobline uysun diye safti kesmisti , bende saft kisa oldugundan saftin altina denk gelen rulmanli blogu takmiyordum ... disli siyirma sorunun sanirim ucus esnasinda blok olmadigindan esniyordu simdi yeni saft siparis ettim gelmesini bekliyorum o gelince hakkiyla bi maiden ucusu yapicaz :)
Hadi inşallah merakla bekliyoruz Ediz :)