Tracking Code suz ürün için yardım

• Konbuyu başlatan murathanaksoz
  • Başlangıç tarihi
  • 3,304

Murathan Aksoz' Alıntı:
Abi yılda 5 i geçtiğinde sıkıntı olmuyor mu ? Bu 5 mevzusu bende büyük merak konusu =/

Şöyle bir ayrıntı var. Eğer gelen ürün "koli" yani "parcel" olarak geldiyse bu kısıtlamaya girebilir. Ama normal posta olarak geldiğinde sorun yok. Sırf Ocak Şubat aylarında gelen paket sayısı 10'u geçti. Tabii tümü 15 - 20 dolarlık paketlerdi.

Hııı mantıklı :) Geçen sene 3-4 sipariş vermiştim sıkıntı olmadı tabi ki ama işte bu sene fpv toplama işine girince içli dışlı olmak durumunda kaldım kargo meseleleriyle =)

Murathan Aksoz' Alıntı:
Abi yılda 5 i geçtiğinde sıkıntı olmuyor mu ? Bu 5 mevzusu bende büyük merak konusu =/

Haziran 2014'ten beri 13 olmuş fastlad... Bunun ikisi kumanda (dx7s, dx9),üçü model (protos, forza450, mcpxbl), bazıları lipo, veya çeşitli ekipmanlar...

Banggood 7 tane olmuş... İçinde model var, çanta var, ünite var...

5 tane de hobbyking... Şarj aleti güç kaynağı, lipolar, konnektörler, esc, ayar aletleri ve muhtelif ürünler...

Ben 5 yıllık limiti doldurmuşum o halde :laugh:

Abi aynı zaman da kredi kartı limiti de dolmuş gibi ;D :laugh:

O 5 limiti hikaye. Bakan yok. Ona baksalar, iki ayda bir limiti de var. Mahfoluruz valla... :D Benim bu iki ay içinde yirmiyi geçmiştir irili ufaklı siparişim.. :D HK'den alışverişi kestim ben de, Frsky alıcı almıştım, avrupada pahalı satılıyor o alıcılar. Murathan Fastlad'e maillerinden birinde bunu da yaz, Frsky fasst uyumlu alıcı da getirsinler :D

Emre Kaman' Alıntı:
O 5 limiti hikaye. Bakan yok. Ona baksalar, iki ayda bir limiti de var. Mahfoluruz valla... :D Benim bu iki ay içinde yirmiyi geçmiştir irili ufaklı siparişim.. :D HK'den alışverişi kestim ben de, Frsky alıcı almıştım, avrupada pahalı satılıyor o alıcılar. Murathan Fastlad'e maillerinden birinde bunu da yaz, Frsky fasst uyumlu alıcı da getirsinler :D

Olur abi yazim :) Hk den gelsin siparişlerim, bir daha çok zor oradan sipariş vermem. İngiliz sitelerine bakıcam sanırım artık :)

Selam bu sayıyı teranesi umarım gerçek degildir ki hiç sanmıyorum saydıklarını ben ayda ufak tefekte olsa 10 sipariş geçiyorum ama hiç takılmadı aslında onu nasıl yapacaklar sayımını hani tc kimlik girilse kargonun üstüne saymaları mümkünde diğer türlü nasıl olcak sayım aklım almadı : :-\ yoksa benimle aynı isme sahip kişilerin kotasınımı tüketiyorum acep ;D

arkadaşlar banggoddan 78dolarlık sipariş geçtim. ama tracking kod vermediler. yani en azından ben gormedim. bu kod nereye düşüyor. bir de siparişlerimi sanırım ikiye ayrıdılar. sanki iki farklı siparişim varmış gibi oldu. sizce neden?

Hüseyin Bey, kargoya verildi ise Tracking kod verir. Bazen bu bir kaç hafta alabilir.

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Hüseyin Bey, kargoya verildi ise Tracking kod verir. Bazen bu bir kaç hafta alabilir.
Teşekkür ederim Ali Bey. Yani daha kargoya verilmediği için trackin kod da yok. Peki diğer sorunum için ne soyleyebilirsiniz? Neden toplam siparişim ikiye bölündü? Acaba bazı ürünler ellerinde mi yok. Yoksa tedarikçisi mı farklı?

Banggood da ürünler satın almadan sepete eklendiğinde farklı depolardan olanlar zaten ayrılıyor ve bunu görüyorsunuz, sanırım siz dikkat etmediniz.

Tevfik Bey'e katılıyorum. Satıcı elinde ürün olsun olmasın satışı yapıyor. Kimi zaman tek siparişteki ürünler farklı tarihlerde ayrı ayrı kargoya veriliyor. Bir müddet beklemenizde fayda var.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Banggood da ürünler satın almadan sepete eklendiğinde farklı depolardan olanlar zaten ayrılıyor ve bunu görüyorsunuz, sanırım siz dikkat etmediniz.
Yok dikkat etmemiştim :embarras: :embarras:. Farklı farklı kargolarla gelecekler bu dUrumda. Teşekkür ederim yardımlarınız için. :saygilar: :saygilar: