Trainer Exel 2000 Model Uçak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
SATILMIŞTIR

Arkadaşlar,

Trainer uçağım Exel 2000'i satmak istiyorum. Üzerinde 40'lık O.S LA motor vardır. Model iniş sırasında kırım geçirmiş iniş takımı ve firewall kısmından tamirat görmüştür. Model uçak kullanmayı öğrenmek için son derece elverişli bir modeldir.

Tamirat sonrası uçuş videosu :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

You must be registered for see images attach

FiYAT : 250 TL

Ekli dosyalar

• IMG_4665.JPG
    IMG_4665.JPG
    147.3 KB · Görülme: 19
  • IMG_4666.JPG
    IMG_4666.JPG
    141.1 KB · Görülme: 14
  • IMG_4668.JPG
    IMG_4668.JPG
    117.4 KB · Görülme: 24
türker abi motorun durumu nedir?Servolar nedir?biraz elektronik kısmını detasylandırırsan sevinirim.

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
türker abi motorun durumu nedir?Servolar nedir?biraz elektronik kısmını detasylandırırsan sevinirim.
Erinç motor gayet iyi durumda, üzerindeki 4 adet servo JR/graupner marka eski zamanın yaygın kullanılan servolarından.
Şuan için standart servo ayarında düşünülebilir bence. Torkları veya hızlarıyla alakalı bir bilgim yok malesef.
Eskiden iki tip servo vardı sadece. VAR tipi servo bir de YOK tipi servo. :laugh:

Uçurabilmek için kumanda, receiver, pil, yakıt ve buji ısıtıcıya ihtiyacın var.

Satılığa çıkartmandan önce bizzat uçurarak testini yaptım, donanımsal veya yapısal bir problem yok modelde.

Extra ya baslamadan gorsem.bunu alabilirdimde simdi.bi extra bide quadtro.yqpiyorum.caylak modelimde yeni bitti sans iste :)

Kısmet Semih. Eldeki modellere devam, çok açılmamak lazım sonra evde yer kalmıyor. :lollol:

Merhabalar,
Uzun yıllar önce bir trainer uçağımı ikinci uçuşunda kırmıştım. Elimde hala alıcı ve vericisi sağlam duruyor.İzmit de ikamet ediyorum. Model ile ilgileniyorum, modeli görmem mümkün mü acaba?

Aydın Azman' Alıntı:
Merhabalar,
Uzun yıllar önce bir trainer uçağımı ikinci uçuşunda kırmıştım. Elimde hala alıcı ve vericisi sağlam duruyor.İzmit de ikamet ediyorum. Model ile ilgileniyorum, modeli görmem mümkün mü acaba?
Elbette Aydın Bey, hatta şuan interteks fuarında Türk Hava Kurumunun standında. :laugh:
Dilerseniz bizim buluşmalara katılın, yanıma alırım ben geleceğiniz zaman.
Ya da haberleşiriz uygun bir yerde buluşabiliriz. Nasıl isterseniz.

Çok sevinirim,
Buluşmalarınıza gelmeyi çok isterim, nasıl haberleşebiliriz. Buluşma yerinizi ve zamanını bildirirseniz gelirim.
İyi günler,

Aydın Bey'e hayırlı uğurlu olsun. Kırımsız uçuşlar. :saygilar:

Ynt: Trainer Exel 2000 Model Uçak

Her iki tarafada hayırlı olsun :)

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...