Satılık trex 500 pro dfc super combo- FUTABA T8J- 3 ADET GENS Fİ ACE 2600 MAH Lİ-PO

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlgi Alanı
Heli
MERHABALAR RC KOLİK AİLESİ ELİMDE HALİ HAZIRDA BULUNAN TREX 500 PRO DFC SUPER COMBO, FUTABA T8J KUMANDA,3 ADET GENS ACE 2600 MAH 60 C Lİ-PO PİLLERİMİ SATMAK İSTİYORUM HELİKOPTERE GELİRSEK STABİL UÇUŞU OLAN SORUNU OLMAYAN SADECE PALLERDE UFAK ZEDELENME VARDIR ONUN DIŞINDA İNİŞ TAKIMINI BAŞKA BİR ARKADAŞA SÖZ VERDİĞİM İÇİN YOKTUR ZEVKLE UÇURDUĞUM AMA ZAMAN BULAMADIĞIM İÇİN SATMAYA KARAR VERDİM FUTABA T8J İSE HİÇBİR SIKINTISI YOKTUR KULLANIMA BAĞLI OLARAK UFAK TEFEK ÇİZİKLERİ VAR PİLLERDE GAYET İYİ DURUMDA SIKINTISIZDIR GELELİM SORUNA MALUM PİYASA FİYATLARINI BİLMEDİĞİM İÇİN SİZDEN YARDIM BEKLİYORUM UMARIM KONUYU DA DOĞRU YERE AÇMIŞIMDIR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Konu doğru yerde ama fiyat kısmı boş kalmış. Ürün sizin olduğu için fiyatı sizin belirlemeniz gerekiyor.

İlk Mesajı düzenle diyerek lütfen fiyat ekleye @Samet ŞAHİN , aksi takdirde satış kuralları gereği ürün fiyatı belli oluncaya kadar ilanı kaldırmak zorunda kalacağız.

• Beğen
Tepkiler: Cemil0061
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...