Trex 600 nitro main shaft

Gökhan aşkı

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar Trex 600 flybar, li helim var. Ana şaft tını degistirecem satın alacağım ürünün 600 dfc main sahft flybar li ile flaybarss saft lari aynı mı ?yoksa flaybar linin .şaft farklı mı ,bu konuda , yardımcı olursanız sevinirim benim heli ye,hangi şaft almama,yardım edermisiniz. Link verseniz sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar Trex 600 flybar, li helim var. Ana şaft tını degistirecem satın alacağım ürünün 600 dfc main sahft flybar li ile flaybarss saft lari aynı mı ?yoksa flaybar linin .şaft farklı mı ,bu konuda , yardımcı olursanız sevinirim benim heli ye,hangi şaft almama,yardım edermisiniz. Link verseniz sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.
En iyisi modelin manuelinden bakıp parça numarasına göre sipariş vermen, aynı modellerde fbl ve diğer serilerde bazen değişiklik olabiliyor ve uymayabiliyor :saygilar:

Emre bey teşekkür ederim ilginize yeni sıfır dfc kafa aldım uğrasmamak. İcin yem model yükselmiş, oldu.

• Beğen
Tepkiler: Emre Kaman
Trex 600 shaft 3 farklı uzunlukda buyukten küçüğe dogru flybarli cubuklu rotorun shafti sonra flybarles ve dfc diye sıralanır

• Beğen
Tepkiler: Gökhan aşkı
Teşekkür ederim. İshak bey yeni dfc mi bugün montajını yaptım taktım sadece uçuş ayarları mekanik olarak bitiridim

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

formdaki montaj,video anlatım, lardan, bakarak yaprim emeği geçen herkez çok teşekkür ,ederim