Trex 700N DFC Nitro Heli Toplama -7: Landing Skid (İniş Takımı) Montajı

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Aling Trex 700N DFC kitinin yapımına Landing Skid (İniş Takımı) montaj videomuzla devam ediyoruz.

Videolarda unutulan, atlanan şeyler mutlaka olmuştur. Bu eksikleri de açtığımız konu başlıkları altında sizlerle yazılı olarak paylaşarak gidermeye çalışacağız.

Umarız faydalı olur. :saygilar:

Landing Skid (İniş Takımı) Videosu :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Desene Türker'im sonunda ayaklarımız yere sağlam basıyor :laugh:

Türker seninle aynı şehirde oturmadığımıza inan şu son kumandalı kamerayı gördükten sonra çok ama çok üzüldüm. :lol: Mehmet ne kadar şanslısın böyle bir adamla aynı şehirde yaşıyor, aynı hobiyi paylaşıyor, aynı havayı soluyorsun. :thumbup: Türker ile takılanın başı belaya girmez yanlış yola girmez, navigasyon gibisin Maaşallah. ;)

N.Tuğra Tuncel' Alıntı:
Türker seninle aynı şehirde oturmadığımıza inan şu son kumandalı kamerayı gördükten sonra çok ama çok üzüldüm. :lol: Mehmet ne kadar şanslısın böyle bir adamla aynı şehirde yaşıyor, aynı hobiyi paylaşıyor, aynı havayı soluyorsun. :thumbup: Türker ile takılanın başı belaya girmez yanlış yola girmez, navigasyon gibisin Maaşallah. ;)
Biliyorum ve farkındayım abi ;) elimden geldiğince kendisinden olabildiğince istifade etmeye çalışıyorum :D

Geçen esasında elime büyük fırsat geldide kaçırdım. Türker su kayağı yapmaya gelmiş ama dönüş yolunda yakaladım, ancak artık çok geçti. Bir dahaki sefere bende elimden geldiği kadar dostluğundan arkadaşlığından faydalanmaya çalışacağım.

N.Tuğra Tuncel' Alıntı:
Tuğra Abi çok teşekkür ederim iltifatların için, bizde sana yakın olmayı çok isterdik. İlk fırsatta buluşuruz inşallah.

N.Tuğra Tuncel' Alıntı:
Geçen esasında elime büyük fırsat geldide kaçırdım. Türker su kayağı yapmaya gelmiş ama dönüş yolunda yakaladım, ancak artık çok geçti. Bir dahaki sefere bende elimden geldiği kadar dostluğundan arkadaşlığından faydalanmaya çalışacağım.
Zaman az olmasaydı gerçekten güzel bir fırsattı Tuğra Abi. Bir dahakine arabayla geleceğim mutlaka, inşallah telafi edeceğiz.
Büyük bir keyif olacak benim için. :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Biliyorum ve farkındayım abi ;) elimden geldiğince kendisinden olabildiğince istifade etmeye çalışıyorum :D
Asıl ben faydalanıyorum Mehmet abimden, sayesinde modelciliğim duraklama döneminden yükseliş dönemine geçti. :thumbup:
Mehmet abi olmasa rölantide devam ediyordum ben modelciliğe. :saygilar: